Wpis z mikrobloga

@Krysztal: jak jestes krewetka, to mozesz - za jakis miesiac :)
@bartpl: na razie wegla nie wrzucam. Myslalem, ze tylko benibachi mineral tak pyli, ale jak widac normal tez. Zalewalem przez rurke, ale chyba sadzenie trawnika spowodowalo takie zmetnienie. Korzen jest ok, tutaj nie ma co sie bac :)
@Taurus85: tak, zdecydowalem sie na a301, glownie ze wzgledow estetycznych. Ale swiatlo troche za malo roslinne jak dla mnie. Zobaczymy jak bedzie roslo. W razie czego mam plan B - czyli uzycie szkieletu tej belki do wlozenia power ledow w konfiguracji roslinnej ;)
@Couto: możesz ją przerobić sam, jeden pasek zmienić na roślinny, są do kupienia na allegro, fajne są też kontrolery bluetooth do zmierzch/świt - mam i mogę polecić. też właśnie strasznie mi się podoba ich profil aluminiowy, szkoda że nigdzie go nie można dostać. A teraz choruję na A-Plus
@Taurus85: jak już będę przerabiał to raczej, tak jak pisałem, pójdę od razu w power led. Plusa rozważałem, ale zupełnie niezrozumiałym dla mnie jest odejścia od tych akrylowych nóżek. Wyglądają o niebo lepiej moim zdaniem. A widziałeś nowa serie wrgb?
@Couto: tak, są i wrgb, sa i spectrum qrgb - tam nadal akrylowe nóżki. Mam i belki na power ledach i chińczyka, no i chińczyk wygląda o niebo lepiej, a świeci całkiem nieźle, no i ta łatwość w sterowaniu, z power ledami jest z tym już większy problem
@MiczuTG: między 500 a 1k za wszystko (z roślinami i krewetkami). Neocaridiany taniej. W mnie będą caridiany, a z nimi więcej zachodu, tj. m.in. podłoże, ro, minerały. A wiec i zdecydowanie drożej.