Wpis z mikrobloga

Od jakiego wieku bez posiadania dziewczyny zaczyna się przegryw? Zawsze "świadomie" nie chciałem mieć dziewczyny, nie zależało mi na tym, wmawiałem sobie że to z wyboru, choć podświadomie wiem że tak naprawdę nie mam szans poderwać żadnej dziewczyny bo po prostu jestem słaby w podrywaniu i nie mam cech zdobywcy (kasa, bardzo dobry wygląd, przebojowość).
#przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
@Redien: Absolutnie ostatni dzwonek to według mnie jakieś 26 lat. Jeśli masz 20 - 25 to wiadomo że jest ciężko ale jakaś nikła możliwość wyjścia z przegrywu istnieje. Jeśli masz 26 lat lub więcej to choćby skały srały to już nie zaruchasz za darmo. Taka prawda
  • Odpowiedz
@arek4444: Mam znajomego co pierwszą dziewczynę poznał mając 30 lat i teraz ma dwójkę dzieci, ale to taki typowy grzeczny ułożony chłopak, no i ta jego dziewczyna jest taka 5/10.
  • Odpowiedz
@Redien: Ja mam 30 lat, ale wcześniej nie interesowały mnie stałe związki, więc jestem książkową definicją przegrywu xD Chodzę na randki, ale uważam, że większość kobiet to tępe dzidy. Dobrze wyglądam, dbam o siebie, zarabiam 15k i jestem dobrą partią. Tak czy inaczej nie ma sensu zamykać się w jakieś ramy typu. jaki odpowiedni wiek na całowanie, seks, dziecko, samochód. Po co traktować życie jak wyścig i spinać się. I tak
  • Odpowiedz