Wpis z mikrobloga

@benek04: pewnie, że się nada. Na najniższych ustawieniach.
Daruj sobie gotowe komputery z allegro bo to w 90% wyrzucanie pieniędzy w błoto. A z zasilaczami jakie tam wciskają to jeszcze poważne zagrożenie pożarowe (a przynajmniej zagrożenie dla podzespołów), gdybyś wiedział co to jest to prawdopodobnie za darmo byś nie chciał.

W takim budżecie to lepiej za czymś używanym się rozglądać.
  • Odpowiedz
@benek04:
Po pierwsze grafike
Po drugie
Praktycznie wszystko
Za 1000 zloty mozna poszukac czego z ryzenem 2200/2400 albo gtxem 1030 i 8gb ramu potem w przyszlosci bedziesz mogl dorzucic jakas tania karte typu 1050 ti i moc grac w jakies starsze tytuly z 2015 roku albo cos
  • Odpowiedz
@benek04:
Wolaj kogos nickiem jak ja to robie bo inaczej nie zobacze posta
Na morelach i w innych miejscach ci zloza a komponenty sam ci dobiore jutro
  • Odpowiedz
@benek04: https://www.x-kom.pl/lista/1quw2vqhb

Masz coś takiego, najtańsze co może być jeżeli chodzi o NOWE podzespoły. Aczkolwiek ja bym Ci doradził nie kupować nowej karty graficznej, którą tam włożyłem, tylko poszukał używki w podobnej cenie a będzie 2 razy lepsza. Także reasumując jeżeli z listy pominiesz kartę graficzną to komputer wyniesie ~1000zł, czyli tyle, ile wynosi twój budżet. Za np. miesiąc możesz dokupić używaną kartę graficzną i możesz cieszyć się stabilnymi 60fpsami w
  • Odpowiedz
@riseno:

najtansze co moze byc

gowno intel i 4 giga ramu

Przeciez na tym zestawie to nawet chrome bedzie mu sie cial xD
Ryzen z integra bedzie tanszy i duzo lepszy do csa a w lolu i tak zagwarantuje 60 fpsow
  • Odpowiedz