Wpis z mikrobloga

No i jak tam Tibo, trofea? XD Ale się cieszę, że ten belgijski ręcznik ma za swoje. Nie dość, że wszystko przegrywa, to jeszcze młody Kepa pokazuje, że wcale bramka CFC nie straciła na jakości, to jeszcze zaraz Lolpetegi poleci, w jego miejsce Conte i usadzi go na ławce, za wieczne płacze i co chwila latanie do baby do Madrytu xD
#mecz
marfi - No i jak tam Tibo, trofea? XD Ale się cieszę, że ten belgijski ręcznik ma za ...

źródło: comment_25VNGhEmHa4GOJ1ng1nOnC6nQ913CII2.jpg

Pobierz
  • 16
@patrykoss: co? Nie pamiętam poważniejszej wtopy w jego wykonaniu w barwach Chelsea. Za to rzuca mi się w oczy jego duża pewność siebie, zwłaszcza w tak młodym wieku. A Courtois tak pompowany zawsze spalał się z poważnymi rywalami, dziś nie pierwszy raz Barcelona go ostrzelała jak juniora, rewanż Chelsea z Barcą w tamtym sezonie to był śmiech na sali w jego wykonaniu
@sylw1905: oj tak, to prawda. Z takiego trochę typowego angielskiego rzeźnika który piłkę na trzydziestym metrze tylko patrzał huknąć przed siebie to powoli staje się konkret rozgrywający, dużo widzi. Jakby mi ktoś powiedział to pół roku temu to bym go wyśmiał xD
@sylw1905: no zimą razem z Olim przychodził, myślałem że przekręcę się ze śmiechu po tych dwóch transferach (za grosze de facto). A tu Barkley gra, a Żiru lepszy od Moraty xD