Wpis z mikrobloga

Nie mam tego w zwyczaju - zawsze staram się wznosić na wyżyny dyplomacji, ale to co dzisiaj „fanboje” Realu wyprawiają to przechodzi nawet moje pojęcie ..

Jesteście po prostu żałośni - dostaliście potężne lanie, a zamiast schować głowę w piasek i pokornie przyjąć ten dar losu, kontestujecie żółtą kartkę dla Suareza (żaden sędzia o zdrowych zmysłach nie dałby tu „czerwa” - atak był niebezpieczny, ale nie celowy - ot walka o piłkę) ..

1:5 z Barcą bez Messiego to jest po prostu wstyd i hańba - posypcie głowy popiołem i wracajcie do piwnicy ..

Różnica między Barcą i Realem jest taka, że ta pierwsza nawet w kryzysie nie dostaje takich batów w El Clasico, za to Real dostaje je całkiem regularnie i to w karykaturalnych rozmiarach ..

#mecz #pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dasters: "kibice" co nigdy na meczu "swojej" drużyny nie byli wściekli, w #!$%@? agresywni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawe jak czują się z tym rzeczywiści kibice obydwu drużyn.

Ja bym umarł ze śmiechu jakbym gdzieś na jakimś ugandyjskim forum przeczytał jak murzyni sobie wymyślają od "#!$%@? hanysów/ goroli" i przeżywają mecze Ruchu z Zagłębiem czy inną Gieksą.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: dokładnie tak to Mireczku wygląda. A najśmieszniejsze jest to że oglądając, udzielając się, kupując jakieś gadżety przyczyniają sie do rozwoju właśnie tego klubu. A potem huurrrr durr, polska liga #!$%@? warta XD
  • Odpowiedz
@kochamzapachnapalmu: jeszcze niedawno o Realu śpiewano „jedno życie, jeden klub, 1/8 aż po grób” - pytanie tylko, jaki to ma związek z bezpośrednimi starciami obu drużyn i przede wszystkim dzisiejszym meczu o którym pisze ;) ..
  • Odpowiedz
@kirk_knut: Generalnie to mam w dupie kto o co tam się spina ale kolego, nawet hiszpańscy komentatorzy mówili ze Suarez za ten atak powinien wylecieć z boiska. Ale Pan jesteś znawca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Którzy komentatorzy ? Ci z Madrytu, czy z Barcelony ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ponadto sugerujesz, że wiedzą i widzą więcej niż sędziowie spotkania ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Menik jak myślisz, kto ma wieksze kompetencję hiszpańscy powtarzam hiszpańscy komentatorzy czy moze sędziowie Varu
  • Odpowiedz