Wpis z mikrobloga

#fallout76

Skoro perki można zmieniać w każdym momencie to nie opłaca się pakować dużo punktów w Inteligencje. Jeśli chcemy coś stworzyć wystarczy zmienić perki na te wspomagające tworzenie przedmiotów. A kiedy skończymy zmienić je na perki bojowe od Inteligencji (np. zwiększenie obrażeń od wybuchów, albo lepsze leczenie). Widzę tu miejsce na nadużywanie systemu.
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Variv kart będzie mnóstwo i możliwe że będziesz potrzebować więcej int aby skorzystać z kilku kart

@Pyrakus No tak. Ale przypuśćmy, patrzyłem sobie karny. W jeśli chciałbym mieć wspomaganie bojowe od inta i tworzenie przedmiotów to trzeba mieć dużo inta. Tak 12 co najmniej. A perki od wspomagania bojowego (wybuchy i leczenie ) to chyba 5 czy 6 inta. 5 insta starczy na raz do tworzenia przedmiotów jeśli będziemy zmieniać parki przed
  • Odpowiedz
@Variv zobaczymy jak będzie z perkami do upgrate. Pamiętaj że niektóre karty są od leveli A na razie mało kto wbił powyżej 15 i baza danych jest niepełna. Poczekam bym z pełnym buildem aż do otrzymania większej ilości danych.
  • Odpowiedz
zobaczymy jak będzie z perkami do upgrate. Pamiętaj że niektóre karty są od leveli A na razie mało kto wbił powyżej 15 i baza danych jest niepełna. Poczekam bym z pełnym buildem aż do otrzymania większej ilości danych.


@Pyrakus: No ja wiem, ale nie ma znaczenia co zmienią w perkach skoro system ze zmianą perków kiedy chcesz zostanie. To oznacza, że np. nie musisz iśc walczyć z wrzuconymi 7 perkami do
  • Odpowiedz
jasne, że tak. Ale poczekam bym z opinią o niskim int i dobrym craftingu.


@Pyrakus: No a co przebudują perki? Aby budować przedmioty potrzeba 5 inta - Bo tyle wymaga perk do tworzenia przedmiotów na 5 poziomie. Tyle potrzebujesz jednocześnie. Nie musisz przecież mieć perków do budowy pancerza i broni jednocześnie. Możesz je zmienić. Najpierw wrzucić 5 perków do bduowy broni, zrobić broń, a potem je wywalić i wrzuć perki do
  • Odpowiedz
@Variv bonusy ze skilli kończą się na 10 poziomie skilla. A może będziesz potrzebować na raz perks np do broni i do dodatków do broni.
  • Odpowiedz
@Pyrakus: Z opisu perków wynika, że nie musisz mieć perka do tworzenia broni aby tworzyć mody do broni bo to są oddzielne perki. Do broni 5 poziomów do modów 3 poziomy.
  • Odpowiedz
nie grałem jeszcze ale czy można od razu stworzyć broń z modem?


@Pyrakus: Z tego co widziałem na YT to nie. Tak jak w F4 najpierw tworzysz broń, a potem ewentualnie tą broń modyfikujesz.
Chyba, że by były już przygotowane jakieś specjalne bronie dostępne po zdobyciu specjalnych schematów itp. Ale to spekulacja - raczej jeśli będzie jakaś specjalna proń (np. jakis artefakt) to być może będzie ograniczona możliwościom modyfikacji bo o
  • Odpowiedz
@Pyrakus: ja tez juz pobrane ale nie wiem czy wyrobie z beta bo wyjazd na groby i inne rodzine takie tam... mnie zastanawia bo Perki wymagaja odpowiednio Special - a tego sie nie rozwija wiec jak dasz duzo w int to moze braknac np str zeby korzystac perkow. Chyba nie tyle perki a special bedzie definiowac postac
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arael Dostajesz jest punkt special na poziom do 50 lvl. Perki będą definiować ale będziesz mógł mieć kilka bulidow w ramach ograniczenia special. Special wiadomo definiuje na staje bo jak dodasz punkt to już go od special nie odejmiesz.
  • Odpowiedz