Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@animuss: Szkoda ze zarządzanie ramu w tym telefonie woła o pomstę do nieba.. Ale poza tym to dla samego aparatu i night sight chciałbym go
@jascen: $899

Szkoda ze zarządzanie ramu w tym telefonie woła o pomstę do nieba


@DPary: przybliżysz? Mi właśnie zależy na aparacie głównie, no i używam sieci Project Fi więc jest to jeden z kilku telefonów które ta sieć w pełni obsługuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@animuss: 4 GB ramu w dzisiejszych czasach trochę mało ale myślę że to raczej problem software. Wiele testów w necie uzyskało podobne wyniki że telefon strasznie słabo trzyma w pamięci aplikacje i nawet niewielkie musi od nowa ładować. Za taką cenę trochę słabo by tak było ale myślę że to do optymalizacji
@qmox: jeszcze nie, ale jestem bardzo ciekawy tej funkcji. Telefon dopiero wczoraj odpaliłem :>

@koperrr: że nie musisz mieć fizycznej karty sim jeśli operator którego używasz wspiera taką opcję. Mój operator wspiera i telefon przy starcie prosi o wybranie operatora i kartę elektroniczną kartę sim sobie ściąga, autoryzujesz i tyle.
@dolOfWK6KN: tak, wiem. Że też nie mogą podkupić stylistów od kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z drugiej strony wiem że mi się szybko opatrzy i przestanie nawet rzucać się w oczy i przeszkadzać.