Wpis z mikrobloga

@sobol505: Dzisiaj już będę działał z wirtualką, bo i tak za dużo czasu na to poszło. W najbliższym czasie jak będę miał możliwość to spróbuje zainstalować Minta czy Elementary jeszcze raz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@James0n: Cześć!
Dla niezaawansowanych użytkowników zalecamy instalację za pomocą "Zainstaluj ElementaryOS obok Windows X". Nie naruszy to Twoich plików ani obecnego systemu, a instalator zrobi wszystko za Ciebie. Jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy, wołaj.

nex0,
ElementaryOS Betatester
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: Jako dev Elementary nie polecam tego rozwiązania. Nie bez powodu z niego już wcześniej zrezygnowaliśmy... Wywoływał błędy, obniżoną wydajność, a na niektórych konfiguracjach system się sypał od razu po odpaleniu

nex0,
ElementaryOS Expert
@SebaKomp: "u mnie działa", a drugi raz nie zaufam instalacji jakiegokolwiek Linucha na tym samym dysku co Windows poprzez wbudowany instalator ( ͡° ͜ʖ ͡°). To gówno już kiedyś napsuło mi krwi. A co do wydajności ciężko mi ocenić bo system działa szybko, tak samo jak gry choć to pewnie kwestia konfiguracji i na słabszym sprzęcie może byłoby widać różnicę. Ba - CS:GO działa nawet lepiej niż