Wpis z mikrobloga

Ten prawicowy mem z gorących wczoraj mnie r------ł, takich #urojeniaprawakoidalne i #oblezonatwierdza dawno nie widziałem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#codziennyprawak 4/x Więcej na tagu! Jeśli nie chcesz przegapić żadnego codziennego wpisu to zapisz się do spamlisty https://mirkolisty.pvu.pl/list/8Hf7nUdpHaQ6mG8F ! #bekazprawakow #bekazkatoli #bekaznarodowcow #neuropa #lgbt #takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #gownowpis
KiraQueen - Ten prawicowy mem z gorących wczoraj mnie r------ł, takich #urojeniaprawa...

źródło: comment_1OVyx2GQ45oXlvLNzLzV6JLmZWuO4xOM.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KiraQueen: Jak to naprawdę wygląda przedstawione jest na obrazku poniżej. W Polsce te parady nie wyglądają jeszcze tak tragicznie jak na zachodzie bo ludzie by tego nie tolerowali, ale metodą małych korków lewactwo próbuje oswoić ludzi. Najpierw będą chcieli legalizacji małżeństw, później adopcji dzieci, małżeństw ze zwierzętami, pedofilii, zoofilii i każdego innego zboczenia.
Sosna_pospolita - @KiraQueen: Jak to naprawdę wygląda przedstawione jest na obrazku p...

źródło: comment_qZkvZoD9T05iKqBIBOHKvERTZ0x9SiXA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sosna_pospolita: Dajesz jedną osobę, czyli prawilny cherry picking, taka różnica, że ja daje zdjęcia na którym są 50+ osób, co daje niezły obraz całości, a nie wrzucanie pojedyńczych jednostek z tysięcy XDDDDDDD
A reszta twojego komentarz to klasyczne #urojeniaprawakoidalne
Idąc twoją logiką tak wygląda przeciętny narodowowiec ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
KiraQueen - @Sosna_pospolita: Dajesz jedną osobę, czyli prawilny cherry picking, taka...

źródło: comment_bIhaPavKIHJDYLYBC0R6JYAZndLxweXz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
małżeństw ze zwierzętami, pedofilii, zoofilii i każdego innego zboczenia.


@Sosna_pospolita: kiedy brakuje Ci argumentów, ale musisz jakoś pojechać po tym J-----M LEWACTWIE


A prawica co? Dzisiaj zakazuje homo, jutro brunetow, a pojutrze będziecie Żydów gazować i segregować ludzi na rasę aryjska i resztę? TY NAZIOLUUUUUUU
  • Odpowiedz
@KiraQueen: No właśnie ty wrzuciłeś obrazek z Warszawy gdzie nie ma jeszcze takich cudaków, bo w Polsce to by nie przeszło. Ale za jakiś czas będą i tutaj tylko tubylców trzeba trochę oswoić.

Czekaj czy ci coś nie odpowiada w tym typie co go wrzuciłem na zdjęciu? Może ten ubiór to jest jego sposób na wyrażanie siebie ty nietolerancyjny homofobie.
  • Odpowiedz