Wpis z mikrobloga

Pewnie niewielu z was wie, ale salon Lexusa w Krakowie oferuje na sprzedaż białego kruka na rynku aut używanych
Lexusa IS300 z przebiegiem mniejszym niz 40kkm
Nie, nie pomyliłem się co do przebiegu, na liczniku jest niecałe 34 tysiące kilometrów

Po co miałbyś kupować nową fabię, skoro możesz kupić auto które komfortem i osiągami bije ją na głowę?
I nie jest kolejna handlarską igiełką z "trocinami w skrzyni biegów"?
I podtlenek założysz

Zanim powiecie że to niemożliwe - to jest możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Historia w dużym skrócie wygląda tak że auto zostało ściągnięte z niemczech na życzenie szefa salonu do swojej prywatnej kolekcji, jest nawet zarejestrowane na niego, miałem okazję oglądać je na żywo. Wierzcie mi - oni nie skręcili tego przebiegu, auto nie wykazuje najmniejszego zużycia materiałów a takiej przejrzystości lamp to nie osiągniecie nawet po wieloetapowej polerce
Do tego sprzedali już jeden, szary/grafitowy egzemplarz IS200 o równie niskim przebiegu i teraz po krakowie jeździ jako kolejne auto dotknięte młodzieńczą modą tuningową bo mijaliśmy je wyjeżdżając z salonu na jazdę próbną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-is-300-ID6Bsqeh.html

Z modyfikacji to co widać: obniżone zawieszenie i większe alufelgi (żeby nie było, to mają oryginalne części do niego) auto reaguje na każde muśnięcie kierownicą, a cała reszta seria

A w swoim czasie może wstawię zdjęcia dwóch z trzech perełek które trzymają w garażu podziemnym

#motoryzacja #samochody #carboners #lexus #is300 #ciekawostki
K.....2 - Pewnie niewielu z was wie, ale salon Lexusa w Krakowie oferuje na sprzedaż ...

źródło: comment_blpHLNcrywALQPEM3j4bIoQvC6g8dx8j.jpg

Pobierz
  • 11
@Retoryk trochę tak, ale z drugiej strony jakby go za 20-30k wystawili to by zniknął w 5min a tak to pewnie też zejdzie, jak nie za 50 to za 45-48, jak nie w tym roku to za parę miesięcy ale pewnie pójdzie
Po co miałbyś kupować nową fabię


@Karton12: Nie wiem, może po to żeby jeździć 2-3x taniej, mieć OC/AC+assistance, gwarancję, świeże auto z aktualnymi technologiami? Nic z silnika 3.0 jak przed tobą masz strumień aut jadących 70km/h a drogi są przeciążone. 90% ludzi, w tym ja wybierze i tak fabie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@snwptest: Zrozumiałbym jeszcze 35k, ale tak to lepiej kupić za 25 i za 10 zrobić kapitalkę, takie auto będzie w co najmniej tak dobrym stanie jak to za 50k


@Retoryk no raczej nie będzie. Tutaj całe auto, od przedniego aż po tylny zderzak, jest niewiele używane. W wielu autach to naprawde ciężko te dodatkowe 200-400 tys km nadrobić nawet duużym budżetem, "bo zawsze #!$%@? coś".

Nie interesuje się Lexusami i dodatkowo
#!$%@?ło ich z tą ceną :)


@Retoryk: niby dlaczego? czemu to auto ma kosztować tyle co każdy IS300 po dzwonie ze skręconym przebiegiem na 140k i niepewną historią? to IS z najniższym przebiegiem na rynku i historią znaną od początku do końca, do tego całe przetrzepane przez ASO Lexusa bo w końcu na życzenie szefa

ale tak to lepiej kupić za 25 i za 10 zrobić kapitalkę,


@Retoryk: kapitalke silnika