Wpis z mikrobloga

@krave @FELIX90 z tym 77 to tak samo jak z dominos pizza. Normalnie kosztuje milion złotych, ale tu z kartą klienta (która dostaniesz już przy pierwszym zamówieniu) masz -50% przez co ceny wychodza podobnie jak w innych suszarniach. W dominos też pizze kosztują prawie 50zl, ale ciągle są promocje i kupony jakieś
@klokupk: To fakt, że od momentu wprowadzenia karty podnieśli ceny i to znacząco. Natomiast porównywałam ceny w różnych miejscówkach i wydaje mi się, że jednak tak z kartą opłaca się najbardziej - ostatnio zapłaciłam 80zł za zestaw którym najadły się dwie osoby i jeszcze by zostało dla trzeciej.
Inna sprawa, że po prostu się przyzwyczaiłam bo chodzę tam niemal od otwarcia i moja mama też lubi jak ją tam zabieram. Jeśli
@krave: przejrzałem teraz ceny dokładnie i zwracam honor. Za proste futomaki ze znizka wychodzi 12,50zł gdzie indziej przeważnie 16-18zł. Zawsze jakoś omijałem to miejsce, nie wiem czy przed ceny czy przez to, że widziałem to między mcdonaldami i kebabami w galeriach przez co miałem wątpliwości co do jakości. Ale już koleżanka jakiś czas temu polecała. Jak Goma sushi się otworzyła to ceny za zestawy były prawie połowę niższe niż teraz. Zamawiałem
@klokupk: no właśnie :) A za zestaw set maki - 6 maki i 6 futo dajesz 20zł - ja się tym już mogę najeść. Jedyne co mi tam delikatnie przeszkadza to średnia wentylacja na Odrzańskiej - zawsze lekko "pachnę" tempurą po wyjściu a tego nienawidzę.
Ze względu na to, że niemal zawsze chodzę na Odrzańską i tam otwierali pierwszy lokal to nie kojarzę ich z galeriami :)
Kiedyś zamówiliśmy z jakiejś