Wpis z mikrobloga

Ja wychowałam siedmioro dzieci, ja wiedziałam jak dziecku jest źle, gdzie byli rodzice.

Ja uważam bo też piątkę dzieci wychowałam, że jeżeli coś się dzieje w domu, to ja z synem rozmawiam o tym... i dziecko przyzna się jeżeli ma dobre relacje z rodzicami, na pewno się przyzna.


A wy jakbyście bronili swojego księdza proboszcza, gdybyście dowiedzieli się że jest pedofilem i molestuje cudze dzieci?

#codzienndawkamadek #neuropa #bekazkatoli #patologiazewsi #rakcontent #bekazpodludzi #polska #madki
saakaszi - > Ja wychowałam siedmioro dzieci, ja wiedziałam jak dziecku jest źle, gdzi...

źródło: comment_sbrTG2whXkGn4vmzN8KeF1LD9sHqF1eD.jpg

Pobierz
  • 20
@saakaszi: #!$%@?ąc od tematu wypowiedzi - kobieta ma rację, zwracając uwagę na to, że w dzisiejszym świecie rodzice nie mają czasu dla dzieci. Swego czasu uczestniczyłem w jakichś warsztatach czy szkoleniach i facet opowiadał o jakimś człowieku sukcesu, który zawsze bardzo dokładnie planował swój dzień. Jednym z punktów było "rozmowy z synem - 18 minut". Większość zgromadzonych osób zbyło to prychnięciem... Co? Poświęca dziecku tylko 18 minut dziennie?
A potem przyszło
@neo_vir: w playerze nie ma calych reportazy. Byl mirek ktory wrzucil na swiezo reportaz z dokladnie ta scena nagrana telefonem wiec potwierdzam - tak bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saakaszi: ja sie zastanawiam co ci dziennikarze musza myslec po powrocie do domu, jak nie wies, ktora przyzwala na molestowanie dzieciakow, Balbina przejezdzajaca Cebule, patostrimy, przeciez to musi wygladac jak z mema "Vanessa! #!$%@? co za #!$%@?