Wpis z mikrobloga

Co robiliście w momencie, kiedy dowiedzielicie się o wypadku na Ronde di Andora?

Byłem wtedy uczniem liceum, oglądającym F1 jeszcze sporo przed Robertem. To chyba zdarzyło się w niedziela, pamiętam że usłyszałem informację słuchając radia podczas zakupów w Decathlonie . Na początku myslalem, że faktycznie ma miejsce amputacja. Kiedy sytuacja się unormowała, myślałem że Robert najpóźniej za dwa lata wróci...
I tak do dziś.
#f1
#kubica
#powrotcontent
  • 13
@SpongeRobertoSquarePantalones: Byłem na zakupach, wracam do domu odpalam akurat wtedy tvn24 ( nie oglądać tego syfu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) patrzę a tam napis na żółto "Robert Kubica miał wypadek podczas rajdu", jakoś tak. A ja takie "#!$%@? co" i momentalnie sierp na ryj, że w życiu wcale tak pięknie nie ma.
@SpongeRobertoSquarePantalones: Obudziłem się po mojej gigantycznej czwartej imprezie z okazji 21 urodzin i odpaliłem odruchowo jeszcze nawalony f1wm.pl, potem onet, sokolim okiem i po kolei. Miałem nadzieję, że jak wytrzeźwieję to będzie tylko deliryczny majak...świadomość niestety zaczęła docierać coraz poważniej...
@SpongeRobertoSquarePantalones Obudziła mnie mama, pamiętam jak powiedziała, że Robert miał wypadek. W pierwszej chwili zbagatelizowałam tę informację uznając, że to "zwykła" rajdowa kraksa. Niestety było inaczej, cały dzień przesiedziałam między foram - f1wm, f1ultra i formula1 - szukając jakiejkolwiek pozytywnej informacji, chociaż powinnam się uczyć do egzaminu, który miałam dzień później ( ͡° ʖ̯ ͡°)