Wpis z mikrobloga

@Onbehalf: w drodze wyjątku wybaczam. Ogólnie są pewnie lepsze aplikacje do zarządzania czasem, ale
a) tylko ten jest w pełni zintegrowany z siri i nie #!$%@? maniany przy obliczaniu czasu dojazdu jak to potrafi Google
b) tylko ten dobrze działa ze skrótami,
c) ładnie wyglada na ekranie głównym
  • Odpowiedz
@Onbehalf: np jednym kliknięciem i podaniem daty dodaję spotkanie i automatycznie przypomnienie pół godziny przed, bez ustawiania tego w samej aplikacji. Ogólnie możliwości tej aplikacji shortcuts jest zajebiscie dużo, popróbuj. To mnie skutecznie przekonało do powrotu albo zostania na wielu aplikacjach domyślnych.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: zanim to wprowadzili w systemie to była do tego aplikacja Workflow :D. Ja do kalendarza używam Fantastical 2, tylko ze platny, ale lepszy imo. Akurat Siri nie używam, ale tam jest taka funkcja, że jak wpisujesz ludzkim tekstem "lunch tomorrow at 10 am" to wykrywa automatycznie :)
  • Odpowiedz
@SmellySocks: ja teraz sprawdzam czy mogę całkowicie zlikwidować komputer do pracy i używać tylko telefonu :D

staram sie usunac i wyeliminowac zbędne aplikacje, czasami jest problem jak trzeba sie zastanawiać czego użyć.
  • Odpowiedz