Wpis z mikrobloga

Proszę droga @moderacja to kolejne multikonta które zostały założone tylko w celu wykopania jednego znaleziska:
@fqqcs
@h4l4a
@hwlzn
@Doublecream

Przypominam poprzednie: @22oou @ews20 @kk4f5 @z96by @ccc222133dd @taizayed @5caiocamposml @hicx @teyryeyye @tredidudoh @ModeracjaSsie3882 @sdfsdf23323r @ZenekNenk @3u4ghi3hg83hgih38gl @mietekbury @tredidudoh

I pewnie masa innych, która gdzieś umknęła.

Waga głosu zielonek w wykopach i zakopach jest mniejsza, ale wciąż mogą głosować minusami i plusami. Do dzisiaj nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na to co się stało w moim znalezisku z powiązanymi, @a__s będzie jakaś reakcja? U Ciebie najprędzej można się czegoś dowiedzieć.
https://www.wykop.pl/link/4602765/ksiadz-przyznal-sie-do-molestowania-i-czynnosci-seksualnych-z-ministrantem/
Sprawę zgłosiłem przez kontakt, ponoć została przekazana dalej do działu moderacyjnego i tutaj ślad się urywa.

#neuropa #lgbt #bekazprawakow
saakaszi - Proszę droga @moderacja to kolejne multikonta które zostały założone tylko...

źródło: comment_cmMbNtdWsdTNsnP5cwPSwuWAipCbm5Yi.jpg

Pobierz
  • 6
@saakaszi: ale ja wlasnie zakopac chcialem. Uwazam, ze jest to krecia robota lufthansy. To wojna. Niemcy chca zniszczyc lub przejąć lot. To jest duza kasa. Po i .n to V kolumna niemiecka. Nie wierze w ich ani jefno slowo. Dlaczego schetyna i jego druzyna nie naglasnia, ze pis wpuszcza hirdy muzulmanow? Bo sami to chca, ale odciazyc niemcy od ciezaru islamskich bezrobotnych. Kulą w płot kolego.