Wpis z mikrobloga

Pożyczę 8mln zł
Zakupie za to kilka spółek, zrobie holding i jako spłate oferuje procent od zysków całego holdingu.
Oddam pewnie wcześniej niż zakładam bo rozkręcimy te spółki crossując je między sobą i między moimi spółkami.
Pożyczam przelewem bankowym na moje konto bankowe.
I oddaję przelewem bankowym na konto bankowe pożyczkoniodawcy.
#pozyczka #pilne #help #lodz #kurajmosin #pdk
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@Sloneczko: W ogóle na co zakonnik ma pożyczać pieniądze (do pierwszego mu nie starczy i go eksmitują z celi)? I z czego odda? Zakonnicy otrzymują przecież pensji ani nie posiadają majątku (może poza niektórymi rzeczami osobistymi).
@Ignacy_Patzer: weksle, wszystko co chcesz, moge w zastaw dać też telefon z androidel LG albo laptopa bez dwóch klawiszy a jak coś Ci się popsuje w telefonie to naprawie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) @wahwah: jeszcze nic nie dostałem, nie oszukuj, przelej szybko bo mi sie liquidy skończyły do mojego epapierosa i musze zamówić Błękitną Śmierć bo to najlepszy liquid 18ml jak go pale to
@Sloneczko:
priv mam do ciebie oferte
tylko wiesz powaznie
wykonasz dodatkowo kilka prac u mnie
pluje na patologie
nie mam nalogow mozesz mi zaufac
choooy dupne tylko 4piwka dzis
ide sie modlic
elo
@Sloneczko: a czy byłaby taka szansa żeby wypłata nastąpiła w innej walucie, tak się akurat składa, że posiadam drobną kolekcję naklejek na słodziaki, których wartość oceniam właśnie na rzeczone 8 dużych baniek. Pozdrawiam serdecznie