Wpis z mikrobloga

Mam dziwna sytuację z Gmailem.
Lata temu założyłam sobie maila z moim imieniem i nazwiskiem (imie.nazwisko@gmail.com) a niedawno zaczęły przychodzić do mnie maile które są kierowane do osoby o takim samym imieniu i nazwisku co ja tylko ona nie ma kropki miedzy imieniem a nazwiskiem. I dodam że to są poważne, poufne dane i nie wiem co z tym robić. Czy moje maile przychodzą też do niej? Ma ktoś jakieś pomysły co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?
#gmail #google #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mieszankaBiaukowa: no właśnie sprawdziłam i bez problemu mogę się zalogować podając login z losowo wstawionymi kropkami. dziwne jeśli gmail utworzył jej konto bez kropki z tym samym loginem ktory ja mam, a nie wydaje mi sie że powinna mieć jakieś cyfry np. w swoim adresie.
  • Odpowiedz
@kaeres: ja dostaje co chwile CV i inne gowna, nawet zdjecia paszczy i personalia babki, ktora leczyla zeby - juz mi sie nie chce odpisywac, ze pomylka, bo za duzo tego. Nawet dostawalam latami zyczenia noworoczne od niedawno aresztowanego amatora dzieci Marka W., ktory byl dyrektorem domu kultury czy czegos takiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz