Wpis z mikrobloga

@KRISSVector wow to krzywdzisz siebie za każdym razem, tylko po to by zrobić swojemu facetowi pozorną przyjemność bardziej zaciskajacej się cipki? Xd jak nic ci innego nie dolega po ciąży to daj sobie z tym spokój. Facet sobie da radę zapewniam cię xd a ty lepiej się rozluźniaj a nie zaciskaj.
  • Odpowiedz
@RustyJames: nie, robię to, bo po ciąży miałam wysiłkowe nietrzymanie moczu. Czyli: samoistnie sikałam po kichnięciu, po podskoczeniu, po podniesieniu czegoś ciężkiego.
Noszenie kulek gejszy to także inwestycja w przyszlość. Nie chcę, żeby po menopauzie opadała mi macica i narządy wewnętrzne. To wszystko już pisałam, wystarczy czytać.
@ciasteczkowy_otwur: robię rozgrzewkę, spokojnie. Po ciąży wybrałam się do pani fizjoterapeutki ginekologicznej i powiedziała, co i jak.
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: nie rozumiesz. Mam za ciasną pochwę sama z siebie. Anatomia. Nie poszerzę jej sobie. Kulki gejszy mam progresywne, ale fizjoterapeutka powiedziała, że dążymy do tej najmniejszej różowej ze zdjęcia, bo wtedy najmniej boli mnie wkładanie i wyciąganie.

Poza tym przy noszeniu kulek, kiedy są w środku, też wykonuje się ćwiczenia. Samo noszenie to połowa sukcesu.
  • Odpowiedz
@Buniu: "dziwnie się czyta" no i dlatego tyle kobiet się wstydzi #!$%@? po porodzie iść i pytać o pomoc, bo jakieś #!$%@? robią sobie z tego zarty. Nawet nie zdajesz sobie pewnie sprawy co kobiecie może być po porodzie - jak masz rozowa to polecam się doedukowac, bo jestem pewien, że co najmniej połowa związków spytana o to co robić po porodzie żeby uniknąć serio poważnych zmian, odpowie, ze nie
  • Odpowiedz
@KRISSVector Twoje ostanie zdanie kojarzy mi się z jakąś frustracja wynikającą z niedopchania.

@KRISSVector czy ja wiem, czy nie na miejscu? Jestem bardzo bezpośredni.


@mDick: jesteś chamem i prostakiem, a nie bezpośredni. To jest różnica której często gównarzeria dostrzec nie potrafi.
  • Odpowiedz