Wpis z mikrobloga

Jako osoba raczej o poglądach skierowanych bardziej na prawe skrzydło, to jak czytam to czuje zażenowanie i obrzydzenie. Nie myślałem, że jest coś bardziej #!$%@? od onr, ci tutaj "szturmowcy" swoim debilizmem przebijają nawet bojówkę antify. A co najlepsze oni są tak bardzo na prawo, że aż na lewo xD
A tu cytat:

Podczas gdy upadają ostatnie bastiony cywilizacji łacińskiej, a rdzenni Europejczycy w większości zostali pochłonięci przez chorą ideę materializmu, w latach kryzysu wartości oraz wielu problemów natury ekonomicznej, społecznej i politycznej, konflikty z obcymi kulturowo ludami mogą być ostatnim gwoździem do trumny Europy.

Nierealne bowiem wydaje się prawdziwe i pełne utożsamienie się przedstawiciela rasy czarnej czy żółtej, nawet urodzonego w Polsce i świetnie władającego naszym językiem, z naszym Narodem, jego tradycjami i historią. Bo niby jak mógłby ów człowiek doświadczyć więzi wspólnotowych, przykładowo oglądając obraz Jana Matejki ,,Bitwa pod Grunwaldem


tez wstawiam ich muzykę, zebyscie zobaczyli jak bardzo oni maja zryta banie

nie sądzilem, ze kiedys wstawie cos na ten tag #bekazprawakow #nacjonalizm #onr #4konserwy #neuropa
v.....L - Jako osoba raczej o poglądach skierowanych bardziej na prawe skrzydło, to j...
  • 41
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@viktorPL: co konkretnie ci się w nich tak nie podoba?

Antykapitalizm? No co za szkoda. Wielcy kapitaliści z za oceanu wspierający migrację i używający swych wpływów do robienia ludziom wody z mózgów także ich nie cierpią.
  • Odpowiedz
@viktorPL: Taka jest prawda że Antifa i Szturm to dwie strony tej samej monety. Jedni są internacjonalistami a drudzy są nacjonalistami. Nawet ubiór mają taki sam. Jedni i drudzy zostali stworzeni przez służby specjalne żeby nie dopuścić do sytuacji w której podobni im poglądowo nie przejęli władzy w kraju podczas jakiegoś kryzysu. Podobnie jest w UK gdzie MI5 kontroluje nazistowskie grupki pokroju C18 lub w USA gdzie FBI kontroluje np.
  • Odpowiedz
@Revmir: Dzbana to poszukaj sobie w swojej rodzinie. Nie jestem Szturmowcem, a tym bardziej antykapitalista. Nie wiem na jakiej zasadzie mnie wplatujesz w te zenujaca dyskusje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tiwaz: no nwm ja np. jesten nacjonalistą i uważam że głównym zadaniem każdego nacjonalisty jest zwalczanie międzynarodowej finansjery która dąży do zniewolenia wszystkich narodów świata.
  • Odpowiedz
@Kali_Yuga: A ja myslalem, ze to jest glos nieudacznikow, ktorzy nie potrafia wytworzyc kontr-sily do tej finansjery, wiec jak kiedys bolszewicy chca zabrac bogatym i rozdac, zeby przetrwonic (bo socjalizm nie ma prawa dac dodatniego bilansu), a potem doprowadzic narod do glodu. Nie sadze, ze "kazdy nacjonalista" takie poglady podziela.
  • Odpowiedz
@Kali_Yuga: Ja zyje w kapitalizmie i nikt mnie nie "ciemiezy". Mam sie dobrze i dzieki kapitalistom wyrabiam dobre kilka srednich krajowych. Moze dlatego, ze cos umiem oraz, ze nie jestem nierobem. Za zadne pieniadze jednak bym sie nie przeprowadzil do Szwecji nawet jakby mi placili za nicnierobienie. Po prostu brzydze sie ludzmi, ktorzy wyciagaja do panstwa reke po kase, zazdroszcza innym, a sami sa leniami.
  • Odpowiedz
@Kali_Yuga:

Nacjonalizm jest tylko i wyłącznie antykapitalistyczny. 


Kpisz albo fanatyzm zeżarł ci już całkowicie mózg.

Poczytaj sobie o doktrynie Narodowego Liberalizmu, o Romanie Rybarskim. Wtedy zobaczysz że świat nie jest zero jedynkowy. A teraz zachowujesz się jak matoły z antify którzy używają dokładnie takich samych argumentów co ty. No może oprócz zdania że nacjonalizm jest antykapitalistyczny. Ale ogólnie to retorykę i argumenty macie takie same a różni was tylko stosunek
  • Odpowiedz