Wpis z mikrobloga

Gdzie da się we #wroclaw kupić skrzynki na piwo? Takie standardowe na 20 butelek w cenie do 10 zł. W jakimś supermarkecie? Tylko wolałbym mieć pewność bo wiem że w co niektórych da się bez problemów w innych nie ma szans. W jednych żabkach się może da, obok mnie się nie da itd. Któreś #tesco albo #kaufland ?
#piwo #piwowarstwo
  • 17
  • Odpowiedz
@MJToshi: Jak czytałem to prawie wszędzie wspomina się o 8 zł (ale to było rok temu, więc z inflacją wyjdzie koło 10). Nie chce nowej kraty, tylko używaną oczywiście.
  • Odpowiedz
@Loloman: Zapytałem znajomego, który ma sklep i mówi, że wystarczy iść do byle większego marketu i faktycznie masz za 8-10zł. Aż się zdziwiłem bo ja za każdym razem miałem na paragonie 30-35zł kaucji za skrzynkę.
  • Odpowiedz
@MJToshi: w Poznaniu w Auchanie brałem w M1 kilka razy. Jak tylko są wystawione na szczytach alejek, to nie ma problemu żeby brać i na kasie nabijają 8 zł.
  • Odpowiedz
@Loloman: Rok temu w kauflandzie na armii krajowej brałem za 8zł/szt tylko samych skrzynek nie nabijaja na paragon wiec trzeba wziac dowolna rzecz (ja wzialem jedno piwo i 5 skrzynek ;d)
  • Odpowiedz