Wpis z mikrobloga

W końcu po ponad miesiącu handlowania w FIFA 19 udało się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ronaldo zdobyty. Byłby sporo wcześniej, ale grać tanim składem z Ronaldo to wątpliwa przyjemność.
Obczaiłem przez ten miesiąc wiele sposobów na zarabianie od kart non-rare po inwestycje i snajpienie różnych ciekawych kart.

Rekordowy zarobek na jednej karcie to ponad 200k w sekundę - gdy udało mi się kupić ikonę wartą 560k za 330k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsza inwestycja: około 1000 złotych kart licytowanych po 350 coins - sprzedawane z 3-4 krotnym przebiciem podczas gdy wyszły SBC.

Inwestycja w Ligę Francuską - tutaj zyski były jeszcze większe.

Halloween, Ważne mecze itd. - w tym roku nie udało mi się za dużo zarobić jeszcze na inwestowaniu w to gdyż EVENTY są za słabe i nie opłaca się robić SBC (Ważne mecze i Eventowych)

#fifa19 #fut19 #fut
Pobierz Balwanekiplatki_sniegu - W końcu po ponad miesiącu handlowania w FIFA 19 udało się. (...
źródło: comment_tKN5kJNkYRSXR9HO4v2wQhE4G3jJVlEe.jpg
  • 21
@czlapka: Różnie.
Były dni w których nawet FIFY nie ruszałem i tylko sprawdzałem jakie SBC wyszły.

Gdy mam zamiar licytować ok. 1000 kart to ze 3 godziny to zajmuje + podobna ilość czasu na wystawienie na rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Snajpienie kart to już całkiem odrębna rzecz i możesz w ciągu godziny znaleźć 5 super okazji a może przez 30min ani jedna karta się nie pojawić.
@matson: Szczerze mówiąc nie mam go jeszcze kupionego - tylko kasa na koncie jest. ^^
Grałem 10 meczy wypożyczonym i warto. Najgorzej, że aby zrobić kompletny skład z nim musi być tam FIGO 90 lub 92 który kosztuje kolejny milion ++

Ronaldo kupię najprawdopodobniej jutro jakąś małą snajperką co by o 100k chociaż taniej wyrwać.