Wpis z mikrobloga

Oto przed państwem Romelu Lukaku. Piłkarz kupiony za 90 mln. Jeden z najlepszych napastników świata, który obecnie Lewego zjada na śniadanie(xD).
Od zawsze mówiłem i wiedziałem że gość jest za cienki na topowe kluby. Piłkarz, którego jedynym atutem jest przepchać się z kimś i strzelić celnie do bramki, nadaje się maksymalnie właśnie do Evertonu. Teraz czekać tylko na kolejnego przehajpowanego kloca, któremu kilka razy się piłka odbije od sęka i zostanie z tego powodu ogłoszony nowym objawieniem, o którego będzie się bić Real czy inne Manchestery.
#pilkanozna #united
Mikka - Oto przed państwem Romelu Lukaku. Piłkarz kupiony za 90 mln. Jeden z najlepsz...
  • 26
@Mikka: ja #!$%@?, ale mnie #!$%@?łeś teraz

gość jest tyrany mecz w mecz w reprezentacji i w klubie, po sezonie w którym wybijał się wręcz na tle united faktycznie ma spadek formy ale to nie daje Ci prawa mówić, że gość jest przehajpowanym klocem. Ma 25 lat i 105 bramek strzelonych w PREMIER LEAGUE, a ty #!$%@? śmiesz twierdzić, że gość to co najwyżej średniak.

tfu
@Mikka: za bardzo niestety eksploatowany jest. W dodatku to jest typ napastnika raczej kończącego akcje a nie kreatora. Niestety w przypadku United i bezpłciowej gry ofensywnej wyglada to jak wyglada. W takim city czy nawet niestety lpoolu pewnie miałby +30 bramek/sezon. Kilka meczów odpoczynku by mu się przydało, tylko kto zamiast niego jak Mourinho woli grać Martialem i Rashfordem jako skrzydłowymi?
najlepszej ligi na świecie


Jeszcze sobie wmawiacie że Premier League jest lepsza od La Ligi? Troszkę jak małe dzieci, którym już dawno temu odebrano ulubioną zabawkę xD.
@SirMattBusby: