Wpis z mikrobloga

Mirki mam zamiar kupić jakąś tania kierownice do #xboxone wiec znalazłem dwie
1. HORI RACING WHEEL OVERDRIVE
2. Q-Smart Suzuka Pro
Czy jest w ogóle sens to kupować? Może akurat ktoś takiej używa?Mam zamiar grać w #forzahorizon4 i czasami w inne wyścigi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@Haslo123: Tak jak mówi @Ron1n: kierownica bez ForceFeedBack nie ma najmniejszego sensu. W tym jest cała esencja prowadzenia wirtualnych samochodów. W sumie są tylko trzy wiodące firmy w wyborze kierownic do xboxa. Jedna z nich, fanatec jest dla pasjonatów. A Tobie zostaje wybór pomiędzy Thrustmaster'em a Logitech'em. Polecam Ci Link
@Ron1n: @ominius: dobra dziękuje wam bardzo za porady, przynajmniej wiem czym się sugerować podczas wyboru. Znalazłem jeszcze Manta MSW634 i niby ma FF ale to pewnie straszna lipa, patrzyłem na Thrustmaster ale to wydatek 1k+ a nie bardzo budżet mi na to pozwala bo dopiero co kupiłem konsole :D
@mako37: to że jest pod pada nie znaczy że twórcy skopali jazdę na kierownicy. Horizon ma motorsportowy rodowód i odczucia z niej płynące grając na kierownicy są bardzo przyjemne. Najlepsza ardcedówka do grania na kierownicy. Spróbuj zagrać w the crew 2 na kierownicy to będziesz wiedział o czym mówię. W FH4 każde auto odczuwa się inaczej, nie jest to symulacja ale jest bardzo miło i przyjemnie.