Wpis z mikrobloga

Siema fifowe świry, ktoś z was gra składem z chińskiej ligi ? Sklepałem sobie ekipę z rodakiem mierzejem na playmaykerze i oprawiam te składy z zachodnich lig. Inform Ighalo to jest jakaś czarna magia, przestawia ramosów itp. jak chłopaczków z szóstej B. 3 mecze i 7 goli + 2 asysty
#fifa19 #fut
  • 3
@EstebaN1: ja może nie stricte cała liga chińska bo mam tylko if talisce, hulka i paulinho, ale bardzo sobie chwalę tę trójkę. chciałbym mieć if hulka tylko ta cena około 260k trochę odstrasza, a być może dzisiaj wpadnie in form paulinho to już w ogóle będzie kosmos. trójka najlepszych piłkarzy z tej ligi, każdy IF i w dodatku bardzo grywalni. zawsze to coś innego niż składy z premier league i można
@tollusiek: Paulinho dostał informa ? Elegancko, dokupie. U mnie na obecny moment 4-3-3(3) napastnik Ighalo if, skrzydełka hulk i carassco, pomoc if guarin, dyniowy mascherano i mierzej na kapitanie. Z tym Mascherano to wiąże się zabawna historia, bo wystawiłem go za 168 tysiaków i 199 kup teraz i jakiś dzik to kupił. Skok stulecia na handlarzy monet ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°