Wpis z mikrobloga

@Vdrf: da się sam kupiłem, tylko ja się za bardzo nie znasz to kup coś popularnego np golfa 2 z 1,6 D części tanie silnik nie do zajechania. A jak się znasz i nie boisz się pobrudzić to otwiera się przed tobą cały nowy świat gratów który oferuje więcej niż wszytki nowe auta włącznie. Chcesz 2 suwa proszę bardzo, chcesz silnik z tyłu nie ma problemu, czy chcesz ohv czy ohc
@panczekolady: taa golf 3 lepszy XDD to jest biodegradowalne bardziej niż nowe mazdy. I co lepsze stary wolnossący diesel który pali 6L i czy 6 letni gaz wsadzony w stodole. Bo jak mówimy o autach do 3k to tak będzie. Dodatkowo z takiej 20 letniej 3 jeszcze nie opadła szpachla i nie powychodziły naprawy u Wieśka. A jak taka 2 ma 30 i jak by była mocno bita albo drutowana to
@camaro98: Widać znawca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za 3k można dostać całkowicie sprawnego i z niewielką korozją (a przy niewielkim szczęściu nawet jej brakiem) Golfa 3 z 1.8 B/G albo nieśmiertelnym 1.9 TDI a nie 30-letni szrot z silnikiem o mocy kosiarki, do którego części nie znajdziesz już nawet na złomie. Nie wspominam już o tym, że dwójka wygląda jak kupa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vdrf: przebierać w ofertach możesz. Ja dwukrotnie kupiłem auto zA 400 i 450 zł, jeździłem kilka mc i pogonione jeżdżą dalej. Auta do 1500 zł to najlepszy wybór ;-)