Wpis z mikrobloga

Kontynuacja wczorajszego wpisu. Rozdział drugi: lokalny Januszex na zadupiu.
Po wczorajszym failu pozostało mi tylko skierowanie z UP do gównoroboty w zimnie i brudzie za 2100 brutto. Co najśmieszniejsze była to oferta refundowana, więc Januszex ma niewolnika... ops pracownika za pół darmo. I teraz creme de la creme i zarazem wyjaśnienie dlaczego mój nowy pracodawca to Januszex. Sama firma jest działalnością rodzinną, przeszła z ojca na dzieci. Siostra obecnego szefa to karynka z wybujałym ego, zajmująca się przyjmowaniem zleceń i pracą papierkową. W mojej obecności dyrygowała bratem, a ten w sumie nic nie mówił tylko tylko podpisywał to co ona mu podała. W sumie nikt tam nic ode mnie nie wymagał poza skierowaniem. Sam musiałem przypomnieć o CV, bo dla nich było to obojętne czy je mam czy nie. Następnie dowiedziałem się, że jutro praca będzie trwała 9 godzin lub więcej, bo trzeba odrobić 2 listopada, który ma być wolny. Pomyślałem wtedy:,,no świetnie''. No i potem usłyszałem wyrzut, który niejako utwierdził mnie w przekonaniu, że jednak mam #!$%@? w stylu:(karynka) ma nadzieję, że jestem inny niż ostatni kandydat, który zrezygnował po trzech dniach. Jakby to był mój problem, że oni wzięli dofinansowanie, a kandydaci im się wykruszają po paru dniach... Jutro przez co najmniej 9 godzin minuta po minucie będę myślał jak wielkim śmieciem i ścierwem ludzkim jestem. Kolejna przegrana ze swoim #!$%@?...
#depresja #zalesie #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@sad_pepe: Potrzebuję kasy, a skoro nie wypaliła mi robota przed kompem to biorę ochłapy. No cóż takie uroki życia #!$%@?. Nic tylko się #!$%@?ć i oszczędzić sobie dalszych upokorzeń
  • Odpowiedz
@Antiselfist: Mi też i jeszcze mi się pogorszyło. W sumie przez 7 miesięcy psychoterapii doszedłem do wniosku, że jestem śmieciem ludzkim i ścierwem. Dzięki temu wszystkiemu na serio rozważam w jaki sposób się zabić. Czuję, się jak bohater tragedii antycznej, którego los został przypieczętowany w momencie narodzin i nie jest w stanie go zmienić w żaden sposób.
  • Odpowiedz