Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecacie jakiś kanał na YT z wiadomościami z Polski i Świata? Kilkunastominutowy flesz, który można pooglądać do śniadania i nadrobić co się dzieje wokół nas? Polityczne aferki mnie nie interesują ¯\_(ツ)_/¯ Z formy pisanej lubię przeglądać #infopigula, ale w formie gadanej byłoby na pewno ciekawiej. #wiadomosci #youtube
  • 8
  • Odpowiedz
@Hand_Solo: Widziałem ten kanał. O taki typ kanału mi chodzi, ale na razie Maćkowi tylko kibicuję i czekam aż się "wyrobi". Słabiutki montaż: czasem głos z reportaży się na siebie nakłada by kiedy indziej uciąć w połowie zdania ;) Dykcja oraz maniera podczas czytania nie pozwala mi zrozumieć przekazu, jeśli nie będę na nim w 100% skupiony. Takiego skupienia nie mogę gwarantować podczas popijania porannej kawy czy szykowania sobie śniadania.
Bardzo
  • Odpowiedz
@Stephanek: no właśnie też nie ogarniam. Co chwilę montażowo jakaś wpadka, albo dublowanie słów w tekście. Teraz niby mają lepszych montażystów i sprzęt, ale wpadki wciąż są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja słucham w tramwaju i w takiej formie to się sprawdza. A najlepsze, że naprawdę nie widziałem żadnej alternatwy dla tego kanału.
  • Odpowiedz
@Hand_Solo: z ciekawosci zerknalem - manieryczny, silacy sie na newsowy ale prowadzacy srednie ma o tym pojecie. Widac, ze stoi za tym kasa, ale tylko ręce załamać mozna. Znam studentów dziennikarstwa ktorzy sobie o niebo lepiej radza ;)
Tu by sie przydal profesjonalny zespol serwisantow, ale niestety taki poziom codziennie (tj zblizony do profesjonalnego) bedzie duzo drozszy :P
  • Odpowiedz
@Hand_Solo: Do słuchania poki co używam podcastu z faktów rmf fm i czasem "ranek w PR3" (niestety ranek nie jest codziennie wrzucany na feed podcastowy). Dzięki filtrowaniu, udaje mi się kolejkować podcast z faktów 6:30 i 7:00 z faktami sportowymi. Dzięki temu, codziennie po 2 klikach mam playliste na 10min wiadomości.
  • Odpowiedz