Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, przecież po tych j------h płytach (po lewej) nie da się w ogóle iść. Nie dość, że to s-----------o jest śliskie strasznie, to jeszcze k---a 1km ciągłej drogi jak szedłem to te płyty są krzywo ułożone, pozapadane. Jestem ciekaw który s-------n odpowiada za remonty w #szczecin i w-------a te płyty wszędzie gdzie "remontują" ulice. Tak k---a remontują, że po paru latach już się chodzić nie da. Po starych płytach chodnikowych można iść bez problemu nawet jak są pozapadane, nie ślizga się tak noga, ale te nowe gówna to jest nieporozumienie. W zimę jest jeszcze gorzej. Najlepsze to są płytki z malutkimi kamyczkami, ale nie k---a, musi być NOWOCZEŚNIE I KOLOROWO, TFU

#k---------a #w--------e #zalesie #gownowpis
a.....r - Ja p------ę, przecież po tych j------h płytach (po lewej) nie da się w ogól...

źródło: comment_ZIg81YsIxVQbf9PD4ET6CwKw3wMTnwJ2.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowybagatelizator to nie są nowe plyty, a jest ich multum, bo jak rozkradali Szczecin i wywozili fanty do Szwecji to nie opłacało się wracać na pusto, i przywozili właśnie te płyty. Ilość płyt świadczy o skali grabienia naszego miasta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz