Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że nie przebywam na typowo babskich forach, może zapytam tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam inspiracji do zakupów kilku przedmiotów - może coś kojarzycie, co jest godne uwagi, coś co się Wam aktualnie podoba/marzy, nie wiem, cokolwiek. Bez ścisłego przedziału cenowego, kwota raczej trzycyfrowa za każdą z rzeczy. Co mnie interesuje na chwilę obecną to:
- torebka
- bransoletka
- buty
- może zegarek
- ewentualnie coś innego babskiego (byle nie perfumy, hybrydy, makijaż czy kolczyki)

Bez konkretnych wymagań, może znajdę coś, co mnie zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modadamska #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #kiciochpyta #moda
  • 23
@lobi: plz ( ͡° ʖ̯ ͡°) widziałam raz, słodki Jezu, jakie maszkary ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałam kilka razy, że te idące na Lidla to chłam.
choć z ostatniego sortu, przynajmniej w gazetce, wyglądały dosyć przyzwoicie.

@sillygiraffe: szkoda :< serio, cholernie mi się podobają, choć oprócz tego mam na oku kilka timexów i casio, akurat
@betty1234: ja też, ale u mnie nie ma nic takiego ciekawszej jakości, bo sieciówek nie lubię - tzn mam sporo rzeczy z sieciówek i sporą część sobie szczerze chwalę (nawet dziadowski sinsay potrafi zaskoczyć), ale szukam czegoś takiego no, lepszej jakości :) Niemniej mam w planach taki spacer po sklepach, do których raczej nie zaglądam, może wypatrzę coś porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matra: Protip: lorus. Naprawdę porządna firma, solidne mechanizmy, za 3 czy maks 4 stówki na pewno zgarniesz coś fajnego. Kupiłam kiedyś niebieskiemu i uwielbia ten zegarek. Zreszta w wielu miejscach widziałam dużo pozytywnych opinii na ich temat.
@matra: z tego co nie wymieniłaś to ja bym się cieszyła z
Jakiejś wypasionej paletki cieni np. Anastasia czy inne Huda czy Zoeva
Sonicznej szczoteczki do zębów
Felg do samochodu XD ale to już ostra fanaberia
Zestawu ładnych poszewek
Z ubrań to czaję się na ciepłą, futrzaną kamizelkę
Pakiet do kosmetyczki na hybrydy, na gouponie są za czasem śmieszne pieniądze a mi się samej nigdy nie chce robić (nie mam do
@matra: Ostatnio upatrzyłam sobie torebeczki i portfeliki oraz plecaki firmy Just Star. Wiem, że to rzeczy dla dziewczynek, ale właśnie parząc za prezentem dla mojej małej siostry natknęłam się na to i och ale to słodkie xD No ale możne tez patrzysz za czymś dla dziewczynki.
Szukam inspiracji do zakupów kilku przedmiotów - może coś kojarzycie, co jest godne uwagi, coś co się Wam aktualnie podoba/marzy, nie wiem, cokolwiek.


@matra: To chyba tylko Pinterest.
@sillygiraffe: wiem, te kamienie! <3 Planuje już od dawna zakup któregoś, ale nawet jak byłam zdecydowana, żeby wydać na to pieniądze, to nie mogłam się zdecydować na kamień, bo wszystkie mają coś pięknego!
@matra mi się marzy od lat chabrowa torebka batyckiego () ale wolę wydawać kasę na inne rzeczy zwykle, a jak już coś odkładam to mi żal wydawać i tak sobie popierdzielam z plecaczkiem od dwóch lat