Wpis z mikrobloga

na G2A jest prepaid do wowa na 30 dni za 9,11 euro... myślę sobie kupić 2 sztuki na zaś. Ale boje się, że jak nie dopłace tych 3 euro na g2a shield - to przyjdą nie działające klucze i narazie. Zresztą k0rwa ja nie ogarniam tego, czemu mam płacić za ubezpieczenie bo oni nie ponoszą odpowiedzialności... za to ?
#worldofwarcraft
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: przecież g2a to pośrednik udostępniający sprzedawcą sprzedaż gier na swojej platformie z jakiej racji za friko mają się starać o jakiś refund to nie jest organizacja non-profit tylko firma
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: No i na jakiej zasadzie to działa jak w ogóle paypal to zweryfikuje ??
Tak tylko głośno myślę, to przecież kupie coś z chin wyciągnę z pudełka dam zdjęcie i że nic nie było i zarządam zwrotu kasy i będę się kłócił przez paypal z jakimś chinczykiem o złote gacie ?
  • Odpowiedz
Witam. Nawet jak kupujesz bez G2A Shield to i tak zawsze jesteśmy dostępni dla Ciebie. W razie jakichkolwiek trudności z zamówieniem możesz kontaktować się z nami poprzez nasz SupportHub dostępny na stronie. A w przypadku problemów z aktywacją klucza masz możliwość skontaktowania się ze sprzedawcą poprzez nasze Centrum Sporów. Sprzedawca może wtedy zweryfikować problem oraz zaoferować nowy klucza lub zwrotu środków. Zapraszam również do kontaktu na helpdesk@g2a.com w razie dodatkowych pytań. Pozdrawiam,
  • Odpowiedz