Wpis z mikrobloga

@Matiszka: Nagły powrót brexona na polską scenę retro która dziwnym zbiegiem okoliczności zbiegła się czasowo z powrotem kucela. "Sprzedanie" zrobionej amigi z osprzętem za połowę ceny gdy jeszcze nie tak dawno temu kuc żebrał nawet o lampkę czy sprzedawał gry które przysłali mu widzowie(chociaż twierdził że tak nie robi), plus znalezienie nowego kolegi na youtube - jak myślicie że to nie jest wybielanie się to żyjcie w Narnii dalej. Oj, kuc
do wybielania potrzebne jest swiadome dostrzeganie narobionego przez siebie syfu


@axeliokontent: Po pierwsze niestety żyjemy w takich czasach że do wybielenia się wystarczy powiedzieć że inni robią to samo lub jeszcze gorsze rzeczy niż ja i po medialnym szumie można mieć już spokój. Po drugie do świadomego wybielenia się potrzebna jest inteligencja i odrobina kultury osobistej ze strzępkami moralności ukierunkowanej w stronę dobra - a jesteśmy w tagu o osobie dla
@tylkoczytam: aha, czyli chodzilo ci ze kucelio sie probuje podlizac swoim spierdofanom na nowo? A, to inna bajka. Myslalem ze chodzi ci o wybielanie w obrebie retro spolecznosci, a to by bylo mozliwe tylko w jeden, bohatyrski sppsob ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw

pierwsze niestety żyjemy w takich czasach że do wybielenia się wystarczy powiedzieć że inni robią to samo lub jeszcze gorsze rzeczy niż ja i po medialnym szumie można mieć już spokój


na szcescie to tylko persona ktora dokonuje takiego "wybielania" tak mysli. Mel Gibson musial nakrecic Hacksaw Ridge zeby odzyskac troche rigczu na przyklad, apology tour nie wystarczyl. Wiec nie jest tak najgorzej. Myslacy ludzie potrafia nie dac sie omamic.
aha, czyli chodzilo ci ze kucelio sie probuje podlizac swoim spierdofanom na nowo? A, to inna bajka


@axeliokontent: Każdy zdrowo myślący człowiek już dawno postawił na nim krzyżyk a tłuszcze zaspokoi byle świecidełko na zamglenie oczu. Kucellio też doskonale zdawał sobie sprawę w jaką niszę trafił, tylko że jak już przejrzał na oczy i obudził się ze snu wielkiego youtubera to już na odwrót było za późno.
@The_Pelek: edycja zenady XD ty mnie tu nie #!$%@?, to nie jest jeszcze poziom szkolnej 17 ale juz juz blisko XD
@tylkoczytam: ale przeciez on ma racje, to polskie retro to straszna zenada, jakies silenie sie na oryginalne gry i przesadna swietojebliwosc.
no pokaz mi chociaz jednego, przeciez oni wszyscy to takie axelia, co ze niby jakis skansen qdi i ten jego przydupas? no wez daj spokoj, kazdy jest troche