Wpis z mikrobloga

Jak jest pogoda nieciekawa 4 stopnie i przelotne opady deszczu to mogą odwołać egzamin na A (nawet gdyby deszczu nie było czy tylko w deszczu odwołuja?)
Da radę online sprawdzić czy anulowali egzamin/ czy przepadł bo się nie stawilem xD?

#motocykle #prawojazdy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lyman11: jeżeli chodzi o niską temperaturę to nie wiem, ale wiem, że ja jeździłem w lekkim deszczu, nawet można powiedzieć, że było latwiej, bo egzaminator kazał być mi bardzo ostrożny przy slalomie szybkim i hamowaniu
  • Odpowiedz
@volture: nie, ostatnio mi tez przelozyli gdy bylem w poczekalni a tam nie maja wgladu to jest xd
Poszlo info przez glosniki ze odwolony.
A nie chce mi sie znowu tracic czasu i jechac tylko po to zeby sie dowiedziec ze odwolany. W tym roku to i tak bedzie ciezko trafic w dobra pogode.
  • Odpowiedz
Rozumiem. Mi, w każdym razie, mówili na kursie, że jak jest mokro, to jak będziesz chciał, to egzamin ma się odbyć. Egzaminator miał sugerować odwołanie egzaminu. Ale na szczęście nie miałem okazji sprawdzić czy tak naprawdę jest.
  • Odpowiedz
@lyman11: Zdawałem przy -1 w Grudniu i egzamin się odbył - podpisaliśmy papierek, że decydujemy się zdawać na własną odpowiedzialność. Plac rzeczywiście był śliski i nie mieliśmy nawet mierzonej prędkości podczas manewrów, więc całkiem spoko. Najgorzej tylko marznięcie w poczekalni..
  • Odpowiedz