Wpis z mikrobloga

  • 643
TVN Uwaga ujawnia nagranie, na którym ksiądz przyznał się, że chciał zwalić konia ministrantowi. Przyznał się do tego na wizji i nawet pojechał z dziennikarzem do rodziny ofiary.

Parafanie pod kościołem: JA TAM W TO NIE WIERZĘ, TO WINA RODZICÓW, ŻE TEGO NIE ZAUWAŻYLI

Ale wy jesteście głupi, katole.

#bekazkatoli
  • 14
  • Odpowiedz
@OnePageTo: i właśnie dokładnie przeciwko takim sytuacjom dobrą robotę robi film Kler. Choćby w jednej rodzinie się oczka otworzyły, że ksiądz to zwykły, grzeszny człowiek i chociażby jedno dziecko przez to zostało uchowane, a przynajmniej nie zlekceważone.
  • Odpowiedz
@OnePageTo: Pokazujesz patologie wśród katolików i ekstrapolujesz takie zachowanie na kilka milionów ludzi.

No #!$%@? spłoniesz xD

A przykłady równie debilne można znaleźć wśród wykopowych ateistów, na ich przykładzie mam opierać swoją opinię na wszystkich ateistów w całym kraju? xD

Masz mnie- jestem wierzący i wierzę, że ksiądz możę dokonać nawet brutalnego gwałtu analnego z podduszaniem xD Co teras? xD
  • Odpowiedz
Pokazujesz patologie wśród katolików i ekstrapolujesz takie zachowanie na kilka milionów ludzi.


@KakaowyTaboret: tylko jest taka różnica, że ateiści nie będą kryć pedofila (który okazał się też ateistą) i przenosić go do innej parafii czy wpłacać za niego kaucji bo dziecko było winne
  • Odpowiedz
@megawatt:

Więc uważasz, że nie byłoby sytuacji w której ateiści kryliby innego ateistę przed sądem i jest to jedynie domena teistów? Może jeszcze powiesz, że większość katolików jest za kryciem pedofilii, a nie jest to patologia xD
  • Odpowiedz
Jak skomentujesz, to, że OP obraził wszystkich katoli? Wziął jednostkowy przykład który pewnie nie dotyczy nawet 1% i postawił śmiałą tezę


@KakaowyTaboret: przecież to nie jest pierwszy raz, że cała parafia broni księdza przed wymiarem sprawiedliwości.
Jasne, że pewnie nie dotyczy to 50% Katolków, ale nie zakładałbym żeby to był 1% - bo oskarżonych księży nie ma tak dużo

ale opierając się na nich można popełnić błędy podobne do
  • Odpowiedz
@megawatt:

wiesz, 30% Katolików wierzy w życie wieczne - także pytanie jak definiujemy Katolika


Myślisz, że OP jakoś specjalnie definiuje? xD Pewnie zgodnie z tą definicją, większość obrońców księdza to nie są katolicy, a i tak katole oberwali xD Zwłąszcza, że obrońcami pewnie byli starsi ludzie- młodsi mają większą świadomość swojej religii i ich poziom wiedzy jest o wiele większy. Czyli- jeśli definiujemy katolików jako osoby popierające większosć dogmatów- to księdza wcale nie bronili katolicy
  • Odpowiedz