Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Chciałbym pomieszkać w różnych krajach po kilka miesięcy.

Już jakiś czas pracuje jako #pracazdalna I nie powiem - nudzi mi sie mieszkanie ciągle w tym samym miejscu. Chce spróbować nowych miast, nowych krajów.
Chciałem zacząć od jakiegoś miasta w Polsce jak Wrocław czy Gdańsk, żeby pomieszać tam ze 2 miesiące jak nie będzie porażki to do Pragi na kolejne 2-3 miesiące. Jak uznam, ze to dobry pomysł to chciałbym pojeździć po świecie i mieszkać w różnych miejscach Max pół roku.
Robił ktoś coś takiego? Gdzie szukać mieszkań na całym świecie ma pojedyncze miesiące? Da się zrealizować taki plan za 4k pln miesięcznie?

#podroze #freelance
  • 8
@dupaztrupa: oż ty, miałem dzisiaj w robocie te same przemyślenia ;p pracuję jako grafik, także siedze przy kompie, nieważne gdzie. Moim marzeniem byłoby zdobywanie nieruchomości w miejscach do którego pojadę, tak żeby potem wrócić do "siebie". Przy czym pracujesz?
@caribbean: Jak każdy tutaj, #programista15k. Sprawdziłem na airbnb, trzeba ze sporym wyprzedzeniem patrzyć przy wynajmowaniu na miesiące bo sporo mieszkań jest wynajmowanych na pojedyncze dni z powodu różnych świąt czy wolnych więc trzeba uprzedzić te osoby.
Ale tak to Praga, Gdańsk, Mongolia - taniej lub tyle samo co w warszawie przy umowie na rok