Wpis z mikrobloga

Mirki, staram się nauczyć gitary i jak na 4 dni nauki chyba nieźle mi idzie, ale mam problem z szybkim zmienianiem palców, w sensie gram np am, chcę zmienić na e i nie robię tego wystarczająco szybko, plus muszę patrzeć jak to robię bo inaczej robię to na #!$%@?, a to nie o to w tym chodzi, ma ktoś jakieś porady które by mi pomogły z tym? i czy im więcej będę grał, tym lepiej mi to będzie szło?
#nauka #gitara #muzyka #kiciochpyta
  • 18
@Zamulacz_Hydraulikowy: Uczę się z kursu Justina: https://www.justinguitar.com/site-map-and-lesson-structure
(polecam swoją drogą ( ͡º ͜ʖ͡º)) i bardzo podoba mi się sposób na nauczenie się szybkiego zmieniania akordów. Mianowicie, ustawiasz sobie timer na minutę i przez ten czas poruszasz się między dwoma akordami, np. zmieniasz z A na D, D na A, A na D... i tak w do końca czasu. Możesz sobie liczyć ile zmian udało Ci się
@CzasoprzestrzennyDewastator: @Zamulacz_Hydraulikowy: no ja szukam czegoś na zastępstwo yousiciana... W ostatnim update zlikwidowali możliwość wrzucania plików gpx, z których bardzo fajnie mi się uczylo grać już jakieś kawałki i pozwalało też podkręcić tempo. A ichniejszy premium kontent jest słaby w chvuj. Plus opiera się tylko na popularnych wykonawcach... A co z pozostałymi 95%...