Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie,

Od pewnego czasu uczęszczam do fitness klubu na pewne zajęcia sportowe.
Zajęcia te prowadzi przesympatyczna trenerka. Bardzo ją lubię, do tego ma ona ogromną pasję do tego samego sportu co ja. Świetnie się z nią rozmawia, jest bardzo miłym różowym paskiem. Nie jest to miss świata, ale ma w sobie coś takiego co nie pozwala mi przestać o niej myśleć. Jest drobniutką, wysportowaną kobietką z malutkimi piersiami, do tego niziutka ale to wszystko sprawia, że jest urocza. Lekko kręcone, długie włoski, taki fajny rudawy blond. Działa mi na zmysły.

I teraz do sedna. Wiem, że jest rozwiedziona, ma dziecko. Możliwe, że jakby to brzydko powiedzieć brakuje jej chłopa. Ja natomiast jestem żonaty, co więcej większość mirków powiedziałaby, że moja żona ładniejsza. Natomiast bardzo ciągnie mnie do tej trenerki. Z żoną chyba nie chciałbym się rozstawać, ale coś między nami wygasło.
Podbijalibyście do tej trenerki? Szczerze bardzo chciałbym z nią wejść w relację fuck-friend bez zobowiązań i wtedy podjąłbym ostateczną decyzję.
Z resztą nie wiem czy ona w ogóle leci na mnie. Choć bywa bardzo miła... Ktoś coś doradzi jak ugryźć taki temat?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Typie wiesz ile do tych trenerek typów takich jak ty podbija, ona była pewnie bolcowana przez co drugiego przystojniejszego z tej siłowni. Jak ci się z żoną nie układa to może znajdź powód który to powoduje a nie porzucaj ułożonego życia i dzieciaka na rzecz jednorazowej przygody. Laska pewnie szuka ojca dla dzieciaka i każdego faceta kokietuje a ty jak dziecko się wkręcasz w "nową zabawkę". Przypomnij sobie jak twoja
  • Odpowiedz
AluminiowyAzjata:

Świetnie się z nią rozmawia, jest bardzo miłym różowym paskiem.

nie gówno szerloku

jak ktoś pracuje z ludźmi (i chce dalej z nimi pracować i odnosić sukcesy) to zazwyczaj jest dla nich miły i uprzejmy

wy to jesteście jacyś #!$%@? - kobieta jest niemiła - niedobrze, pewnie niedoruchana, kobieta jest miła - uuuu ma ochotę wskoczyć mi na bolca

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To trochę straszne jak się nad tym zastanowić. Ile razy czytam historie w stylu "dziewczyna z Żabki uśmiechnęła się do mnie, wydając mi resztę, myślicie, że chce się ze mną ruchać? podbijać do niej?" to robi mi się niedobrze na myśl, że miałbym być kobietą i tak pracować. Z jednej strony szef każe ci się głupio szczerzyć i tryskać energią wydając hotdoga, a z drugiej co drugi typ tworzący sobie
  • Odpowiedz