Wpis z mikrobloga

autorstwa: imargam_2137

Mirki moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które za to dawali, dorobiłem się z czasem nawet darmowej komunikacji miejskiej jako zasłużony dawca żeby móc jeździć po wszystkich przychodniach w mieście za darmo.

Kiedy te pijawki wyssały już ze mnie 20 litrów krwi odebrałem swój artefakt, najcenniejszą rzecz jaką posiadam istny godmode mianowicie legitymacje honorowego dawcy krwi, spełniły się moje najskrytsze marzenia. Ludzie marzą o różnych rzeczach o domu za miastem, kochającej żonie czy mercedesie z salonu, moim celem było wchodzenie przed starymi babami do lekarza bez kolejki XD

Jako
  • Odpowiedz
@Azaajaszz:, bardzo polecam tego Pana, ale wiem, że wiele osób jest do niego negatywnie nastawionych. Nie rozumiem tego szczerze mówiąc. Wydaje spójny i logiczny, a to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@advert: ale jak ty korzystasz z tej książeczki, karzesz pigule przy okienku poinformować plebs że przybył HONOROWY WŁADCA/DAWCA KRWI czy po prostu pytasz kto ostatni i zanim skończy wyciągasz trap kart i każesz zamknąć #!$%@? ?
  • Odpowiedz