Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpodludzi narzekających na PiS i PO. Nie pasuje Ci coś? Zapisz się do jednych lub drugich i działaj coś dla Polski! Droga wolna! Możesz opłacić składkę i zmieniać kraj. Najgorzej skamlą debile, którzy nic w życiu nie robią. Na kogo głosować? św. Korwina Krula od Smogu, nazioli z RN, Zandberga Lenina 2.0 czy może pajaców z Kukiz15?
Niezależni? Jaki niezależny ma forsę na plakaty, bilboardy, kampanie telewizyjne? Jeśli już jakiś wypływa to musi być kontrowersyjnym kretynem, którego zauważyli bez kampanii.
PO i PiS gwarantują stablizację i rozsądek, chociaż mają swoje indywidualne odchyły.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brainupgrade: W takich małych gminach to ulotki, plakaty i tyle.
Nawet w moim mieście ok 30 tysięcy kandydatom zdarzało się chodzić po domach w okolicy żeby pogadać xD
  • Odpowiedz
Ja nie głosowałem na żadne partie polityczne. Tylko na KWW czyli na ludzi z miasta lub okolicy, sorka jeden głos oddałem na kogoś z Ruchu Narodowego.
  • Odpowiedz
@samerowski: u mnie komitet samorządowców bezpartyjnych, to cwaniaczki, totalna klika uprzywilejowanych rodzin, które trzymały miasto przez kilka kadencji, zanim przyszedł jakiś wybawca z SLD :)
w tym roku chcieli powrócić, zobaczymy co się stanie
  • Odpowiedz
@Dpdp: zadanie dla Ciebie, przejdź się do drukarni i zapytaj się ile kosztuje wydruk 1000 plakatów wyborczych czy 5000 ulotek. U mnie za 300 wizytówek wołali 1000zł ;)
Sam też nie możesz na prezydenta startować, musisz mieć komitet.
  • Odpowiedz
@brainupgrade: Czyli kandydatów w połowie okręgów. Kosztuje, ale w małej gminie nie tak dużo. Burmistrz niech wyłoży kilka tysięcy, radni po kilkaset złotych. Podpisy zebrane wśród znajomych i rodziny kandydatów. Radni rozwiezzajà plakaty. I można wygrać wiele przy często 2-3 listach.
  • Odpowiedz
@brainupgrade: > 300 wizytówek wołali 1000zł

Wymyślasz. 50tys ulotek full kolor 2 strony 4k (robiłem), 300 wizytówek 200zł. Chcesz by ludzie zapisywali się do największych partii i zmieniali je?To się nie uda. Zmieniać można tylko ludzi u steru, a nie samych ludzi będąc szarym czałonkiem w/w partii.
Po za tym jeśli chce się zmieniać swoje miasto to można po prostu wybrać kogoś chociażby miał niewielkie finanse i był mało znany.
  • Odpowiedz