Wpis z mikrobloga

Trzeba poczekać na szczegółowe wyniki, ale jest duża szansa, że w sejmikach PiS będzie miał władze w dwóch, może w trzech województwach. Zdolność koalicyjna z PSLem po tym co odstawili w kampanii zmalała do praktycznie zera więc te 7% różnicy mogą sobie wsadzić.

Co do miast to PiS przegrał WSZYSTKO co tylko mógł przegrać. Pierwszy raz od trzech lat jestem dumny z Polaków. Aż mi łezka popłynęła.

Co do wycia prawaków to piękna melodia dla mych uszu.
#wybory #neuropa #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Podkarpacie na bank samodzielna większość, Małopolska albo samodzielnie albo koalicja z Kukizem w Świętokrzyskiem i w Lubelskim mogą przejąć władze jeśli wygrają znacząco nad PSLem wtedy pewnie koalicja z Kukizem wystarczy, jeśli PSL przegrał nieznacznie będzie koalicja PSL-KO być może jeszcze SLD. Na Mazowszu raczej nadal PSL + KO to samo Podlasie i Łódzkie. Na Śląsku Górnym i Dolnym raczej będzie rządzić KO.
  • Odpowiedz
Co do miast to PiS przegrał WSZYSTKO co tylko mógł przegrać. Pierwszy raz od trzech lat jestem dumny z Polaków. Aż mi łezka popłynęła.


@lakukaracza_:

No to teraz poczekaj aż partia dokręci propagandową śrubę!!!

I przyspieszy zmiany "systemowe".

Bo walka klas zaostrza się wraz z postępem rewolucji.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ ale co przegrał? Jakie miasta? W większości dalej urzeduje obecny prezydent. Warszawa byla PO ile juz czasu? Gdansk dogrywaka ale nie uważam żeby w stolicy PO mieli szanse. A co do samego PSL to taki komuszy kolesiowski beton że aż przykro. Oby oni nigdy do władzy nie doszli.
  • Odpowiedz
@szalony-swir:

zagłosowali za unijnymi, sprzedajnymi #!$%@? ;)


Wolę sprzedają urwę która mi nie zagląda do modlirewnika i łóżka niż zwykłą urwę która przejawia nadmierne zainteresowanie w wyżej wymienionych kwestiach.
  • Odpowiedz
Dzisiaj wygrała Polska łykając średnio strawne ale mimo wszystko antidotum na raka, który ją toczy od 2015 roku


@Poro6niec: No cóż, będzie sraczka od tego lekarstwa ale może chociaż pacjent przeżyje.
  • Odpowiedz