Wpis z mikrobloga

Kochani!
Weekend z Wykopem "Wykop Party" dobiegł końca, ostatni uczestnicy dojeżdżają już do swoich domów. Dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie, obecność i fantastyczne towarzystwo. Mamy nadzieję, że zarówno wykłady, warsztaty, targi technologiczne jak i samo Wykop Party, przypadło Wam do gustu. Dziękujemy, że byliście z nami! <3

#wy #wykopparty #poznan #warsztaty #wyklady #wykopblog
wykop - Kochani! 
Weekend z Wykopem "Wykop Party" dobiegł końca, ostatni uczestnicy ...

źródło: comment_p9zrIMmsG5QCAw8FlAkywYcuvAZVirEl.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Limonene pls, serio? Wuchta zdjęć z imprezy wszędzie lata a tu cofka za wizerunek? Może fragment pasty na foto się przyczynił xD W każdym razie Id miał na cofko i cośtamvermouth

Edit: apollo
vermouth, o.
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth: widziałeś to zdjęcie i potwierdzasz że to ty? 2 identyfikatory były, ale gębę nie tak łatwo zmienić
ja i kilka osób możemy potwierdzić że gość ze zdjęcia bazgrał pastę
co prawda może tego nie pamiętać, bo wzrok to miał mocno nieobecny...
  • Odpowiedz
@padobar: nie widziałem wiec prosze na pw. Poza tym rzucaniem oskarżeń bez wołania szanuje, szczególnie ze sie poznaliśmy i myślałem mnie chociaż kojarzysz z mordy. Jako że ten idiota xDawidx dodał mnie na czarno to nie odpowiem mu ale powtórzę. Mój identyfikator był w ,,podróży'' gdy grałem w kręgle gdy była podobno pisana pasta. A na to mam od groma świadków i pewnie bedzie tak na zdjęciach z imprezy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@padobar: no ale ten idiota poza dodaniem mnie na czarno nie ma argumentów. Weź go zawołaj jak mozesz by powiedzieć ze skoro go nie było na imprezie to g---o ma do powiedzenia. A co do cofko to nie wiem, nie było mnie przy tym a charakteru pisma wszystkich znajomych nie znam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz