Wpis z mikrobloga

@Infrass Załączam linki:

https://www.discogs.com/Zhu-Ringos-Desert/release/12491134

https://rateyourmusic.com/release/ep/zhu/ringos-desert-pt-1.p/

Gdybyś był na tyle leniwy aby nie ich otworzyć, w sekcji "genres" znajdziesz: deep house, downtempo, house i alternative r&b. Często otagowuję swe wpisy w oparciu o gatunek, w którym porusza się dany artysta, zaś utwór niekoniecznie musi spełniać wszystkie jego wymogi. To jest tylko tag, nie charakterystyka.
@Infrass Słucham?

Moment, czy ja się z kimś kłócę? Odpowiedziałem jedynie na Twój komentarz, pod moim postem. Nie skasowałem go, a w swej odpowiedzi nie atakowałem Cię, nie starałem się też nikogo obrazić, a jedynie uzasadnić wybór tagu. Tymczasem pojawia się jakiś bordo na doczepkę, z chamskim komentarzem, a Ty posługując się marnym zabiegiem erystycznym znanym jako argumentum ad personam, sugerujesz, iż jestem jakimś wychowankiem eski.

Czy Ty w ogóle widziałeś mój
@Istvan_Szentmichalyi97: tak, tak spoko już tam nie unoś się.

Nic mnie tak nie śmieszy jak muzyczni puryści, którzy dają #!$%@? o gatunkowe szufladaki.


Szufladki są po coś. Choćby po to, że sprawdza ktoś te rekomendacje i jak wrzucasz komercyjny szajs na tag dla ludzi, którzy kochają muzykę, w dodatku przy zwróceniu zaczynasz był niemiły to wiesz. Smutno trochę.

Od lat 90 spotykam się z tym, że ludzie przy upowszechnieniu tanecznej elektroniki
@Istvan_Szentmichalyi97: Tutaj się nieco źle zrozumieliśmy, spieszę wyjaśnić: wyżej mirek Adel (nie wołam bo i tak tu zajrzy) napisał że jestem delikatny. Potem nastąpił mój komentarz,widoczny wyżej i miałem w nim na myśli to, że przed Tobą było wielu którzy wmawiali że dany wałek idealnie pasuje do gatunku. Po kilku bezsensownych wymianach zdań, stwierdziłem że nie mam co iść w kłótnie bo i tak im nie idzie wytłumaczyć. Napisałem to o
@Adel87 To jest odpowiedź na poziomie, a już obawiałem się tego, że dalsza dyskusja skończy się banem dla któregoś z nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, w tym momencie linku nie sprawdzę, ponieważ nie mam odpowiedniej wtczyki, na telefonie.

Co zaś tyczy się się "szufladek" oraz "komercji" to jestem w stanie zgodzić się połowicznie, lecz wstrzymam się od dalszego brnięcia w ten temat, bo jestem zmęczony, a układałem