Wpis z mikrobloga

@C8H18: W sumie ten wpis dowodzi raczej twojego debilizmu i tego jakimi miernotami społecznymi są proszczepy ¯\_(ツ)_/¯ A co do logiki to żadnej sprzeczności tu nie widzę bo 90% szczepionek i tak nie działa i są nikomu nie potrzebne więc?
@nocere: Żadne nie działają. Napisałem 90% żeby nie było wam smutno. Tzn no jak np. polio ma działać poprawnie skoro szczep atenuowany wyparł już dziki, ze względu na znacznie większą ilość szczepionych niż chorych. Swego czasu to była sensowna szczepionka ale teraz? Jedyne polio jakie istnieje to polio poszczepienne i to wynika z samej specyfiki tej szczepionki. Nie wiem co bym zostawił w kalendarzu szczepień, pewnie niewiele ( ͡° ͜
@cclegane: żadna szczepionka nie działa? jakieś źródła? Co to znaczy "nie działa". Upewnij mnie: gdy np. pies ze wścieklizną Ciebie ugryzie to odmawiasz przyjęcia szczepionki bo ta niby nie działa?
@nocere: Zdajesz sobie sprawę że współczesna medycyna ma znacznie większe problemy i wyzwania niż choroby na które się szczepi? Co roku umiera NIEPOTRZEBNIE w Polsce kilkadziesiąt tysięcy ludzi z powodu tego, że MZ nie kupuje leków i terapii ratujących życie. Za to jakoś 160 mln na obowiązkową szczepionkę na jakieś durne pneumokoki to znalazło. I co uważasz że to jest mądra polityka? #!$%@? słuchałem tych taśm Arłukowicza no to jest niepojęte
@cclegane: Upewnij mnie: gdy np. pies ze wścieklizną Ciebie ugryzie to odmawiasz przyjęcia szczepionki bo ta niby nie działa? Owszem wiele spraw wysoko to nie jest mądra polityka, ale nie bardzo widzę związek.