Wpis z mikrobloga

Obywatelski obowiązek spełniony. Mam 30 lat i ani razu nie opuściłem głosowania. Nie ważne czy to prezydenckie, samorządowe czy parlamentarne. Uważam że to mój obowiązek. Nawet jak nie wiesz na kogo głosować idź oddaj nieważny głos. Pokaż rządzącym "Hej też tu mieszkam ale macie tak c-----y program/kandydatów że wolę nie głosować na nikogo"

#wybory #szczecin
CreativePL - Obywatelski obowiązek spełniony. Mam 30 lat i ani razu nie opuściłem gło...

źródło: comment_3Sjio2csq5AP8YymbEpkdN4aUjHM8YOV.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@melonnyk: PSL sfałszował wybory xD Ludzie nie czytali instrukcji i zaznaczali każdego na każdej liście wyborczej a że PSL był na 1 liście to na niego szedł głos.

@TheSjz3: Wysryw? I ty chłopie siedzisz w komisji wyborczej z ramienia jakiejś partii politycznej bierzesz za to kasę i mówisz mi o wysrywie albo teksty pokroju

co za patola, jeszcze to pitu pitu o obowiązku.


Żenada mocna serio.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Żenada do zachęcanie debili do głosowania na byle kogo, do wyborów trzeba być przygotowanym, poznać program danego komitetu, a nie pójść zagłosować byleby tylko odfajkowac pseudo obowiązek, tak jak ktoś wcześniej napisał, możliwość głosowania to prawo i przywilej, nie obowiązek. Podałeś przykład "wygranej" PSL'u, czy to nie dowód na to że większość wyborców nie powinna wywiązywac się z tego cudownego obowiązku?
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: rządzący mogą miec, ale o ile podawane poniżej wyniki są nieprzekonani to ludziom rzuciłoby się w oczy ze np. niewaznych głosów jest więcej niż na jakiegoś kandydata. Poza tym mogliby podawać procenty względem ogółu uprawnionych do głosowania ludzi, a nie frekwebcji. Wtedy też byłoby ładnie widać że np patria rządząca ma poparcie np 20% ogółu
  • Odpowiedz
@KingRagnar: A niech sobie idą, na tym polega demokracja.

Troche mi przykro jak czytam niektóre wasze komentarze Polska tyle lad pod butem ZSSR nie mogliśmy wybierać własnej władzy wszystko mieliśy narzucane. Dziesiątki tysięcy osób represjonowanych, masa zamieszek w PRL walka z władzą, żeby po 30 latach czytać komentarze pokroju

PO CO GLOSOWAĆ SAMI ZŁODZIEJE


Mentalne niewolnictwo 2 pokolenia dalej nadal funkcjonuje. A później płacz.
  • Odpowiedz
@CreativePL też jeszcze nie opuscilem żadnych wyborów.
A o mentalnym niewolnictwie fajnie mówił Stanisław Michalkiewicz podając przykład, dlaczego Mojżesz chodził z Żydami przez 40 lat po pustyni ? - Żeby wywarło pokolenie niewolników, którzy ciągle wspominaliby że za faraona było lepiej bo bylo jak bylo ale była praca i jedzenie.
  • Odpowiedz
Pokaż rządzącym "Hej też tu mieszkam ale macie tak c-----y program/kandydatów że wolę nie głosować na nikogo"


@CreativePL: stary, przecież nieważny głos to jest pomyłka ludzi ze wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przy takiej ilości osób na listach stwierdzenie 'nie mam na kogo głosować' dowodzi tylko temu, że się nie zainteresowałeś i zwyczajnie nie znasz 90% nazwisk z listy. Nie wierzę, aby wsrod takiej listy osób nie było kandydata, który w jakimś większym stopniu nie pokrywa się z naszymi wymaganiami.
  • Odpowiedz