Wpis z mikrobloga

  • 1321
Murki, ale dziś popełniłem zwycieztwo nad chamstwem!
Wsiadam rano do autobusu a gdy ten ruszał nie zdążyłem się przytrzymać i mało brakowało a przewrócił bym się na kobietę przede mną. Nawet jej nie dotknąłem, ale dostałem instant spojrzenie po brzegi wypełnione wyrzutem i prestensją, z przewróceniem oczami i grymasem wyraźnie mówiącym 'jesteś żałosny'.
Ale nie była juz taka mądra gdy w odpowiedzi dostała szerokachny uśmiech. Dawno nie widziałem takiej konsternacji :D
Twardo probowala wytrwac w oburzeniu i przez 20 min siedząc na przeciwko mnie musiała unikać mojego wzroku, bo ciągle groził jej ostrzał moimi wyszczerzonymi zębami. Widać było ze nie wiedziała bidulka co zrobić.
Mam nadzieję ze następnym razem też się do kogoś uśmiechnie. I wy tak zróbcie!

Dobrego dnia dla Was!

#dziendobry #milegodnia
  • 80
  • Odpowiedz
@lubazaur: pamietam, jak na pierwszym roku szłam sobie bardzo zadowolona na uczelnię i jakiś żul podszedł do mnie, spojrzał z pogardą i wyrzekł : "i czego się, kurła cieszysz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubazaur: W tej kwestii jest tragedia. Uśmiechnij się do przypadkowej kobiety - pewnie zbok, zgwałci mnie. Uśmiechnij się do mężczyzny - psychol jakiś, pedał. Albo ci #!$%@?ą po prostu. Ilekroć gdzieś wyjeżdżam, to nie mogę się przestawić. Uśmiech i kontakt wzrokowy nagle nie jest niekomfortowy, a naturalny. Nikt też nie czuje w tym podtekstów, zwykły uśmiech i tyle. Tutaj możesz to robić tylko jak coś zabawnego się wydarzy, a tak to
  • Odpowiedz
@lubazaur To prawda, ludzie nie radzą sobie gdy w konfliktowych sytuacjach jesteś miły zamiast zachowywać się jak troglodyta.

Miałem taką akcję na stacji benzynowej. Zatankowalem i poszedlem zapłacić. Auto zostało przy dystrybutorze. Nie było tłumu więc na luzie jeszcze kawkę wziąłem, ale słyszałem już z zewnątrz potężne trabienie klaksonu ciężarówki. W koncu wychodzę, a tu na mnie facet przez okno ciężarówki się drze. Ja mu na to nic, tylko dzień dobry i
  • Odpowiedz
@5684379: okej, nie dokładnie się odniosłem.

Jezeli chodzi o mordy starych ludzi, zgadzam się,ale gdzieś przed 50 rokiem życiem ten trend nie jest tak powszechny, także bez przesady.

Ale głównie chodziło mi o to co
@kotke02: i op napisał, bo to już sromotne #!$%@?, jakoś nigdy nikt jak na kreatyna nie spojrzał. Szczerze? Nigdy
  • Odpowiedz
@lubazaur: lata temu w wakacje w czasie studiów pojechałem do Szkocji zarobić troszkę. Szedłem sam uliczka w środku dnia, takie osiedle domków, idzie listonosz i mówi Hey, ja się odwracam i szukam :D nikogo nie ma - więc mu odpowiedziałem. Dopiero w domu Szkot u którego mieszkałem wytłumaczył mi że tam ludzie sobie wołają hej jak się na ulicy mijają, zwłaszcza pustej, nie muszą się znać :D tam się spojrzysz to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@lubazaur: Jedna rzecz mi tu nie pasuje. Skoro autobus ruszał, to jak mogłeś przewrócić się na kobietę przed tobą? Jak już to za tobą albo autobus hamował, a nie ruszał. Czyżbyś zmyślił całą historyjkę? #csiwykop
  • Odpowiedz
@lubazaur:

Jak się polaka spytasz jak ma na imię #!$%@? np. niemiec czy jankes odpowie mam na imię Hans albo #!$%@? Steven a polak jak się go #!$%@? zapytasz jak ma na imię to:
TAK OO ZASŁONI TWARZ RĘKĄ #!$%@? I JUŻ ZOSTAW PAN, NIE RUSZAJ PAN NIC PANU NIE ZROBIŁEM
#!$%@? polacy zwierzęta, polacy robaaacy #!$%@? ja #!$%@?. W normalnym cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz tak
  • Odpowiedz