Wpis z mikrobloga

Próbuję world conquest zrobić.Niestety przez całą grę słabi władcy (3/2/3 średnio to jakiś żart xD).Mam PU z francją, miałem okazje na PU z brytolami, ale nic z tego ostatecznie nie wyszło.
Myślicie że jeszcze uda się ten wc zrobić ? Podrzućcie jakies ciekawe tipy jak ogólnie zabierać się za wc bo ja to tak większego doświadczenia w grze nie mam XD

#eu4
Pobierz wujek_kradniepapieroski - Próbuję world conquest zrobić.Niestety przez całą grę słabi...
źródło: comment_RzvQVVkY2SpwlGF07NjaDZWtCTJrKvEG.jpg
  • 13
@wujek_kradniepapieroski: Masz 100 lat.Mozesz podbic to wszystko w 100 lat tylko musisz sie skupic(jak jestes poczatkujacy to raczej ci nie wyjdzie).Na przyszłość skup sie na podbijaniu ważnych terenów a nie takie gówienka jak stepy.
1. wymaxuj absolutyzm i dobij admin techa z admin efficiency. Jak masz admin techa to wszystkie punkty dawaj na korowanie.
2. skup sie na tym że musisz podbijać nonstop. I corowanie powinno wyglądać tak że kończysz korować
@guest
@Januszer 500 godzin nauki to chyba dla półmozgow, ja się nauczyłem grać na poziomie łatwym, po 50 godzinach gry, ogarnąłem claimowanie, corowanie I AE, naprawdę nie rozumiem tego gadania ma wykopie, że trzeba się uczyc 200-500 godzin, po 500 godzinach to już WC można robić I to wcale nie jakimś potężnym krajem.