Wpis z mikrobloga

@Borysk5: Musisz oglądać seriale i czytać mądre książki lub poezję, najlepiej pokroju Rupi Kaur. Albo wpisać w internecie "tumblr poetry aesthetic". I do tego sport. Jak robisz coś ponad to, to znaczy że jesteś dziwny. Chyba, że jesteś przystojny. Wtedy możesz interesować się nawet smarowaniem chleba masłem. A tekst o "ciekawej osobowości" to nic innego jak wymówka. Znaczy tyle samo co "nie podobasz mi się i charakter nic tu nie zmienia".
@Eugeniusz_Zua: Trochę przeglądałam ten portal zanim założyłam konto i doszłam do wniosku że większość dziewczyn jest... kłamliwa. Nie żebym ja była święta, ale jak mi się ktoś nie podoba to mi się nie podoba. Nie zamierzam nikomu wciskać kłamstw o fajnym charakterze. W pierwszej kolejności zawsze patrzy się na wygląd. "I can't ride a heart" jak to mówią memy.
@Vhagar: wiem, ze większość jest kłamliwa tylko przekonałem się o tym w realu podczas tego słynnego wychodzenia do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przyznam jedno kłamliwość różowych z wykopu to już całkiem inny poziom niż to co prezentują sobą te tzw nirmickie dynamiczne loszki
@Vhagar: tak to samo tez słyszałem od normickich koleżanek, ze wygląd później osobowość, ze nie chciałaby prawiczka, ze jak ktoś był na divach raz czy dwa z ciekawości to dla nich nie problem, jedna raz mnie zrugała ze lepiej jakbym wydawał kasę na divy a nie części do kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wykopie dowiedziałem się czegoś totalnie odwrotnego tutaj liczy się charakter, prawiczki są ok