Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: przyjmujac ze cena alta zalezy od produktu i stosowalnosci, mozna uznac ze lisek tonie, tyle ze ja uwazam ze gotowy produkt wlasnie powoduje spadek cen, bo okazuje sie wtedy ze ten produkt wcale nie jest taki rewolucyjny i zajebisty. Biorac to pod uwage nie zdziwilbym sie jakby lisek przy nastepnym shit sezonie zrobil ATH, byc moze stosunek 4 gosci od reklamy, do trzech deweloperow jest tym wlasciwym.
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: hmm PRL w miesiac podbil 125%, pomimo recesji (nano ostatnio jeszcze wiecej), tak wiem ze jest ciagle w plecy pewnie 95% od ATH, ale zgodzisz sie ze mna ze ktos kto kupil przed miesiacem czuje sie dobrze, z jego pktu widzenia jest bul run. Moim zdaniem w krypto alt sezony sa genetycznie :)) wpisane , bo CHCIWOSC rzadzi, jak tylko skonczy sie recesja na bitcoinie, a wszystkie pasorzyty (alty) pojada
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: pamietasz tron- co to bylo, po co to komu? zaspany chinczyk, zadnej stosowalnosci i piredylion % do przodu w dwa msc. ja nie mowie ze z biednym liskiem tak bedzie, ja twierdze ze pompy na altach beda zawsze, a to ktory bedzie pompowany jaet chyba dzielem przypadku, nie zdziwie sie jak dascoin pewnego razu zaliczy pompe kilkaset %, bo wiara uzna ze 1) jest na dnie 2) ma oddanych wyznawcow
  • Odpowiedz
@Obruni: > od produktu i stosowalnosci

Zgadza się. Poza BTC jeszcze tether jest bardzo użyteczny. Poza tym liquid, monero żeby mieć kozła ofiarnego anonimowości, litecoin na testnet btc i bentyncoin żeby pokazać ludzkości jak personalne tokeny padają...
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: widze powyzej ze tether dla Ciebie ma zajebista stosowalnosc :)) szacun za pomysl i odwage, zeby pisac o tym przed akcja, a nie jak wiekszosc, ktorej AT zawsze sie sprawdza, tyle ze od tylu.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: wiem widzialem i mialem ubaw, ale czasem zapominamy o tym ze 100% to 100% niewazne z jakiego poziomu, ja akurat kupilem PRL za 10% mojego kapitalu w altach i dzisiaj to 18%, tym zabawniejszy byl Twoj wpis. Wiem holderzy z 95% straty wyszli na 90% , no ale sorry holduje to sie bitcoina, a na shitach mozna co najwyzej probowac powiekszyc ilosc BTC.
  • Odpowiedz
@Obruni: To nie jest przecież AT. To jedyna taka okazja. Łapię rozwarstwioną jedną walutę longiem i shortem. Nie moze nie wyjść. Ja wyśmiewam AT.

Jaka akcja? Tether jest całkowicie czysty: https://www.wykop.pl/wpis/35982743/dwie-niezalezne-kontrole-potwierdzily-ze-bitfinex-/
Poza tym nie opłaca się robić scamu na 2,5mld jak finex ma z niego więcej i z bycia legalnym. Jebią całą społęcznosć krypto po trochę żeby nie wyzerować i żeby wrazali... Chłopie, oni trzymają za jaja najszybciej rozwijajacy się rynek
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: nie no pelna racja, kilka razy pisalem o tym ze moim zdaniem, te 2,5mld to taka kwota ze w razie przypalu gieldy wolaly by sie zrzucic na tego thetera ,niz miec siare i padake na rynku przez rok. Tak jak gwarantem ceny $ sa amerykanskie lotniskowce, tak gwarantem ceny thetera sa zyski gield, ktore on przynosi
  • Odpowiedz
ale co ze bitcoin? .... a nie piszesz o theterze. moze tak, ale mysle ze glownym powodem powodzenia jest omijanie podatkow. Szczerze mowiac nigdy nie korzystalem z thetera, pewnie dla daily tradera to istotne, ja robie ze dwie transakcje w tygodniu.
  • Odpowiedz