Wpis z mikrobloga

El Barto 29 Katowice

Zgłoszenie nr 338 z dnia 2018-10-19 13:17:17

Imię: El Barto
Wiek: 29
Miejscowość: Katowice
Kim jestem?
Cześć.

Mam na imię , niedługo kończę 30 lat chociaż nie wyglądam. Jestem spokojną osobą, raczej introwertyk ale nie boje się ludzi i kiedy mam coś do powiedzenia to potrafię się nie zamykać i nie dopuszczać innych do głosu. Nie przepadam za small talkiem, za to uwielbiam rozmawiać na trudne tematy czy mieć dziwne rozkminy. Jestem bardzo tolerancyjny, ale mam też swoje zdanie którego będę bronił. Mam pogodne usposobienie, unikam konfliktów i pracuję nad asertywnością. Lubie poznawać nowe miejsca i ludzi, ale zawsze najlepiej czuje się u siebie.

Wygląd
170 cm, sylwetka normalna/szczupła, brunet, lekki zarost, oczy piwno-zielone, tatuaże na przedramionach, kolczyki w sutkach.
Z twarzy mocne 6,5/10 (10/10 według mamy)

Styl: jeansy/chinosy, geekowy t-shirt/koszula w kratę, trampki.

Zainteresowania
To co przychodzi mi do głowy:
Science fiction, gry, rolki, filmy i seriale, trochę gotowanie (TexMex FTW), język angielski, USA, koty, historia & nauka, Słowianie, majsterkowanie, planszówki, spanie.

Czego oczekuję?
Szukam na stałe dziewczyny o podobnym temperamencie i podejściu do życia. Szczerej i otwartej, mającej swoje własne zdanie. Fajnie gdyby była rozsądna i nie miewała częstych bólów głowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
Tatuaże, kolczyki, dziwne kolory włosów mile widziane ale nie wymagane. Wiek bez znaczenia.
Może mieć nieogarnięte życie, nadwagę albo być wyższa.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Po pierwsze bez spin i dram. Po za tym widzę dwie możliwości:

Aktywnie: wspólne śniadanie, spacer, *ciekawa atrakcja na mieście*, jedzenie z foodtrucka, rolki, spotkanie ze znajomymi albo wspólny wieczór w domu
Leniwie (na przemiennie): leżenie w łóżku, granie w gry, oglądanie seriali, piwo/wino/marihuanen, sex

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie widzę plusów w zawieraniu ślubu ale nie wykluczam. Dzieci - kiedyś tak.
Alkohol piję rzadko, papierosów nie palę ale toleruję, lubię marihuanen.

Pracownik biurowy (bez planów na 15k w najbliższym czasie).
Mam kota

Fajny ze mnie chłopak - nie zawiedziesz się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykatowice < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - El Barto 29 Katowice

Zgłoszenie nr 338 z dnia 2018-10-19 13:17:17

...

źródło: comment_R0sHjWV4c2R0GwC1wWl3r6I3MGEwaJU6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz