Wpis z mikrobloga

@invisibleborder: Homoseksualizm to zaburzenie osobowości
Orientacja homo jest modna
Orientacja homo ustala się z powodu toksycznej matki/ojca
Homoseksualiści nie tworzą udanych związków na dłuższy czas
Dzieci wychowywane przez homo przechodzą w swoim życiu kryzys tożsamości

Powiedz "NIe" propagandzie

Przypominam że z DSM homo jako choroba została wykreślona poprzez... głosowanie
  • Odpowiedz
sorry ale jak uwazasz ze powiedzenie do czlowieka "hej nie masz nogi" kiedy nie ma nogi jest obrazliwe to masz cos nie tak z czerepem. Rozumiem ze jakbys nie miala nogi to wolalabys zeby wszyscy udawali ze ja masz i nie patrzyli na twoj kikut bo to cie obraza?


@orzeszkowakrolowa: ale ty tego określenie używasz w stosunku do osób homoseksualnych i się dziwisz, że kogoś tym obrazisz? xD To ty masz
  • Odpowiedz
@Nidor: a dlaczego słowo chory jest takie upokarzające dla Ciebie? Można uważać, że homoseksualizm to dewiacja ( czyli po prostu odchył od normy) a i tak szanować gejów będących moralnymi ludźmi i nie chcieć odbierać im żadnych praw. Ja mam pewną wadę genetyczną i jakoś nie obraża mnie nazywanie rzeczy po imieniu. Tak, jest to wada, BIOLOGICZNIE jestem gorszy od w pełni zdrowego człowieka, gorzej przystosowany do życia. Nie dołuje mnie
  • Odpowiedz
@Nidor No dobrze jeśli chcesz używać słowa homoseksualizm jako zamiennika do kalectwa to twoja sprawa. Mi daj to określać jak chcę, byle słusznie bo w przeciwieństwie do ciebie mam #!$%@? czy kogoś ta brutalna prawda obrazi czy nie.
  • Odpowiedz
Czyli jezeli nauka za 10 lat stwierdzi ze homoseksualizm jednak jest chorobą, to rozumiem że będziecie się z tym zgadzac


@GammaButyrolakton: tak. Ale nie stwierdzi bo nauka to nie homofob, nie cofa sie w rozwoju. Nikt nigdy nie cofnął i nie cofnie odkrycia że promieniowanie radioaktywne szkodzi. I nigdy nie uznamy że homoseksualizm to choroba
  • Odpowiedz
Dużo lania wody, spekulacji, zgadywania. Ja mam wykształcenie techniczne


@Czechosloawcki_Majonez: wiec nie masz bladego pojecia o psychologii, metodach klasyfikacji i rozpoznawania zaburzeń. Ale radosnie #!$%@? sobie na ten temat uwazajac ze mozesz obalić lata rowoju tej dziedziny.
No spoko.
  • Odpowiedz
@invisibleborder:

Parafilia sięznacząco różni od orientacji seksualnych:

- Podniecenie jest skierowane na (1) obiekty nieosobowe, (2) cierpienie lub upokorzenie własne lub partnera także (3) dzieci lub inne nie wyrażające zgody osoby”.


A jednoczesnie wiele zachowan klasyfikowanych jako parafilia, w ogole pod ten schemat nie pasuje jak chocby autagonistophilia (czyli pociag do seksu na scenie, albo przed kamera)

- Parafilie zwykle powodują klinicznie znaczącą przykrość lub pogorszenie w społecznej, zarobkowej lub innej
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Ok, a co z milosnikami stop? Albo wlosow? Oba zaliczane do parafili. Czesc ciala czlowieka to rowniez obiekt? W ten sposob mozna by powiedziec, ze ktos kogo pociaga symetryczna i ladna twarz, rowniez jest pociagany przez obiekt, wiec raczej bez sensu, bo moznaby wszystko do tego sprowadzic i znowu dojsc do wniosku, ze w ogole pojecie parafili jest zupelnie uznaniowe, a nie oparte nawet na wewnetrznie spojnych zasadach.
  • Odpowiedz
@Ingvor: tak, kawałek ciała to nie osoba tylko obiekt nieosobowy

Jeśli żeby się podniecić musisz mieć zdjęcie lub widok symetrycznej twarzy to też jest parafilia. Jak długo nie gra roli osoba tylko wybrany obiekt, tak długo chodzi o fetysz. Chyba nie każdy fetysz jest nielegalny lub groźny, ale nim jest.
  • Odpowiedz
@invisibleborder:

Jak długo nie gra roli osoba tylko wybrany obiekt, tak długo chodzi o fetysz.


Z tego natomiast moga wyniknac dwa wnioski:

Pierwszy, ze jedyna sluszna orientacja to bylby panseksualizm, poniewaz jak napisales liczy sie osoba, a nie obiekt, a jednoczesnie homoseksualista nie bedzie z definicji z kobieta, nawet jakby miala meski charakter i inne cechy idealne dla niego, bo brakuje jej "obiektu" miedzy nogami. W innym wypadku bylby co najmniej
  • Odpowiedz