Wpis z mikrobloga

Fajnie fajnie, ale ten typ robi sobie nieco wykrzywione w lewo pobojowisko polityczno-ideologiczne. Kiedyś pisał, że np. podlikowany materiał i przedstawione w nim dowody na nierówność płci, to najpewniej manipulacja.
Jasne, że bekazprawaków, ale szkoda, że przy okazji promowania nauki i negowania zaściankowości ludzie dają sobie tak łatwo włożyć do gardła skrajne w drugą stronę ideologie.
daniel42na_ - Fajnie fajnie, ale ten typ robi sobie nieco wykrzywione w lewo pobojowi...
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Pisałem żeby darować sobie argumenty bazujące na korelacji a ty wklejasz fragment, wskazujący na korelacje przy czym (1) próba statystyczna była marna (47 osób) (2) nie sposób mieć pewność że te geny odpowiadały za orientacje a nie np. za kształt paznokci bo nie da się wyizolować badanej cechy. Co chcieli znaleźć - znaleźli. Mnie takie spekulowanie i zgadywanie nie przekonuje i to nie tylko jeżeli chodzi o homoseksualistów ale i
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Z ciekawości- jak wygląda z wiernością w związkach homoseksualnych i jaka jest roznica w szansy złapania choroby wenerycznej?

Dwa- opierasz się na jakimś blogu popularnonaukowym... a wykop to poważny serwis z poważnymi obrazkami

Zainteresowałem się losowym punktem dotyczącym rozwoju dzieci w parach homo i znalazłem artykuły podważające metodykę tych badań.

Spora część z tych badań ma nielosowe próby, zbyt małą liczbę badanych, brak ślepych prób, badania często opierają się na
  • Odpowiedz
@gadpustynny: ale póki co tej choroby nie stwierdzono, wręcz wykluczono dawno temu, więc nie rozumiem po co niektórzy tak uszczypliwie dążą do tego, aby tak nazywać te osoby. Na tę chwilę choroba jest wykluczona, a wy brzmicie tak, jakbyście robili to tylko i wyłącznie z czystej złośliwości. Samo pytanie zadane powyżej przez różową było głupie i lekceważące.

Popęd płciowy ma na celu reprodukcję. Reprodukcja nie jest możliwa u homoseksualistów.


@gadpustynny:
  • Odpowiedz
@Nidor A ja nic takiego nie mówię. Uważam homoseksualizm za chorobę popędu seksualnego. Nie uważam ich za gorszych czy coś...... Nie każda choroba jest zła, a jak im tak brzmj to ich problem.
  • Odpowiedz
@gadpustynny: w porządku, więc dlaczego niektórzy chcą nazywać osoby zdrowe chorymi, kiedy zostało ustalone dawno temu, że z chorobą nie ma to nic wspólnego? Naprawdę nie rozumiem tej logiki, bo teraz napisałeś, że nie każda choroba jest zła i się z tym naturalnie zgadzam, ale homoseksualizm chorobą nie jest, więc to się w ogóle ze sobą nie łączy. Depresję można stwierdzić i można ją leczyć, ponieważ niszczy życie i prowadzi nawet
  • Odpowiedz
@Nidor Człowiek ma popęd płciowy aby reprodukować. On odpowiada za miłość itd... i jest głównym impulsem do reprodukcji która jest jednym z celów ludzi. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu niemożliwa u homoseksualistów. W ten sposób nie są w stanie moralnie naturalnie się rozmnażać. Mnie np. podniecają stopy,pissing, bdsm itd. Na pewno ktoś mnie nazwie chorym a kto inny to potwierdzi i nie widzę argumentu przeciwko wrzuceniem tu również lgbt
  • Odpowiedz
@gadpustynny: okey, rozumiem, ale w takim razie za chore musimy uznać wszystkie osoby, który nie są podporządkowane normie. Osoby homoseksualne, aseksualne, te, które nie chcą mieć dzieci, fetyszystów i tak dalej. Tylko jaki to ma sens? Mnie brzydzą niektóre fetysze, bo uważam, że są naprawdę pokręcone, ale właśnie, brzydzą. Nie uważam, że jest to chore, badań chyba też żadnych na ten temat nie ma. Zrozum, że ktoś, kto nazywa osoby homoseksualne
  • Odpowiedz
Ja mysle o homoseksualistach (wielu moich serdecznych znajomych) jak o kalekach i ten sposob myslenia polecam.
Kalectwo to moze brzydkie slowo kojarzace sie nieprzyjemnie, ale moim zdaniem oddaje problem sprawy, bo "choroba" to slowo nie na miejscu. Wyobrazmy sobie, ze kos sie rodzi bez palca. Albo odpada mu jak byl dzieckiem.
Czy taka osobe mozna nazwac chora? (bycie chorym to okreslnie stanu przewleklego i dysfunkcji organizmu, a jak ci upierdzieli palec i
  • Odpowiedz
Ja mysle o homoseksualistach (wielu moich serdecznych znajomych) jak o kalekach i ten sposob myslenia polecam.


@orzeszkowakrolowa: polecam przestać, bo w ten sposób ich również obrażasz. Patrzę na to, jak niektórzy #!$%@?ą logikę na potęgę i brak mi słów. Skoro homoseksualizm ci nie przeszkadza, to nie wymyślaj na to dziwnych i pokrętnych określeń i nazw wybrakowań, bo to orientacja, nie niepełnosprawność. Całe twoje złote przemyślenia można o kant potłuc w chwili,
  • Odpowiedz
@gadpustynny powiem tak. Człowiek, którego obrzydza miłość dwóch facetów, ale jest tolerancyjny, myśli na zasadach "nie podoba mi się to, wolę płeć przeciwną, ale ich toleruje, bo mają prawo do miłości i nikomu nie robią nic złego". Reszta albo wali homofobią po oczach, albo tworzy tego typu wpisy, które są absurdalne same z sobie, bo sam siebie przekonuje, że nie ma z tym problemu. I chyba nie mam nic więcej do dodania,
  • Odpowiedz
@Nidor Toleruję homoseksualistów jestem zwolwnnikiem legalizacji związków partnerskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do nazywania ich po imieniu jak @orzeszkowakrolowa to zwykłe wywalczanie prawa do głoszenia prawdy. Ty tu mówisz żeby uważać żeby tych biedaczków nie obrażać ale ich (albo raczej ciebie) obraża prawda.
  • Odpowiedz